Bahar aylarının gelmesiyle birlikte bankacılık sektöründe bahara özel birbirinden avantajlı kampanyalar düzenleniyor. Bankaların ilkbahar sevincinizi arttıracak çekilişleriyle binlerce TL’lik hediyeler kazanabilirsiniz. Sadece bankanın mobil uygulamasına girere iPhone 13 ve iPad kazanma şansını yakalayabilirsiniz. QNB Finansbank bahar çekilişine katılmak için QNB Mobil’e hemen giriş yapın!

QNB Finansbank iPhone 13 Çekilişi

QNB Finansbank Mart ayına özel kampanyası kapsamında sadece QNB Mobil uygulamasına giriş yaparak, iPhone 13 kazanma şansını yakalamanızı sağlıyor. QNB Finansbank çekiliş kampanyası kapsamında 3 adet iPhone 13 ve 9 adet iPad dağıtıyor. Çekilişe katılmak için tek yapmanız gereken ise QNB Mobil uygulamasına 31 Mart’a kadar giriş yapmaktır.

QNB Finansbank, herhangi bir ücret ödemeden veya koşulu yerine getirmeden sadece QNB Mobil uygulamasını kullanarak iPhone ve iPad kazanma şansını yakalıyor. QNB Finansbank müşterileri, 31 Mart’a kadar QNB Mobil uygulamasına girerek çekiliş hakkı kazanabiliyor.

QNB Finansbank iPhone ve iPad Çekiliş Detayları

QNB Finansbank’ın gelenekselleşen bahar ayı çekilişleri bu yıl iPhone 13 ve iPad kazandırıyor. QNB Finansbank müşterileri 01.03.2022 ile 31.03.2022 tarihleri arasında QNB Finansbank’ın mobil uygulamasına giriş yaparak, çekilişe katılma şansını yakalıyor. 31 Mart’a kadar QNB Finansbank’ın mobil uygulamasına giriş yapan her müşteri 1 çekiliş hakkı kazanmaktadır.

Çekiliş kampanyası kapsamında her talihli 16.299.00 TL değerindeki 3 adet iPhone 13(128 GB) veya 4.649.00 TL değerindeki 9 adet iPad (32 GB) 10.2 inch Wi-Fi tablet modelinden birisini kazanma şansını yakalıyor. 31 Mart’a kadar devam eden çekilişe katılım sürecinin sona ermesiyle birlikte çekiliş QNB Finansbank tarafından 12.04.2022 tarihinde gerçekleştirilecek.

Yapı Kredi Müşterilerinin Dikkatine! Evinize Su, Elektrik, Doğalgaz Faturası Geliyorsa Hemen 150 TL Alabilirsiniz Yapı Kredi Müşterilerinin Dikkatine! Evinize Su, Elektrik, Doğalgaz Faturası Geliyorsa Hemen 150 TL Alabilirsiniz

Çekiliş kampanyası kapsamında kazanan asil ve yedek talihliler QNB Finansbank tarafından Milliyet Gazete’sinin 12.04.2022 tarihli yayınında duyurulacak. Ayrıca QNB Finansbank resmi web sitesindeki duyurular ekranından da talihliler duyurulacak. Kazanan talihliler için taahhütlü posta yolu ile de tebligat gerçekleştirilecek. Kazanan asil talihliler, çekiliş sonuçları duyurusunda belirtilen tarihe kadar başvuruda bulunmamaları durumunda hakları yedek talihlilere verilecektir. Eğer yedek talihlilerde kendilerine verilen süre içerisinde başvuruda bulunmamaları durumunda hakları kaybolacaktır.