Tv8 ekranlarında yayınlanan Survivor, yayına girdiği ilk günden bu yana birçok yerde olduğu gibi ülkemizde de sevilerek izlenen yarışma programları arasında. Gerek heyecan dolu anlarla gerekse de oyuncularla merak toplamaya devem eden yarışmada birçok isim hala hayranları tarafından takip ediliyor. Bu isimlerden birisi de hem yarışma döneminde hem de yarışmanın ardından sık sık kendini hatırlatan ve gündem olan Taner Tolga Tarlacı. Bir süredir cezaevinde olduğunu bildiğimiz  Taner Tolga Tarlacı bakın serbest bırakılır bırakılmaz sosyal medyadan ne istedi? İşte detaylar!

Acun'a Küfür Etmişti

Ekranların sevilen yarışma programı Survivor, yarışmanın adrenali kadar yarışmacılarla da ilgi gören bir program. Yarışma sayesinde ismini duyurmayı başaran oyunculardan biri ise Taner Tolga Tarlacı. Kendisini 3T olarak da adlandıran Tolga Tarlacı, hem yarışma esnasında hem de yarışma bittikten sonra gündemde kalmaya devam etti. Acun Ilıcalı'ya küfür eden Taner Tarlacı için bildiğimiz son bilgi ise bir gasp suçundan dolayı cezaevinde olduğu idi. Zorlu ada hayatı ve parkur oyunlarıyla önce çıkan Survivor yarışmasında oldukça dikkat çeken isimlerden birisi olan Tarlacı, bundan önce de ekranlara gelmişti aslında. İlk olarak Yetenek Sizsiniz yarışma programına katılan Tarlacı'nın yıldızı ise Survivor'da parladı. Konuşması, davranışları, tutumları, hareketleri, tavırları kısacası yaptığı her şeyle sürekli gündem yaratan ve bir şekilde gündemde kalan bir yarışmacı oldu Taner Tolga Tarlacı. Ve böylelikle de ismini kısa sürede geniş kitlelere duyurmayı başardı.

Ünlü Sunucu Kadir Ezildi Kalp Krizi Sonucu Vefat Eden Anneannesi İçin Yaptığı Paylaşımla Sevenlerini Üzdü! Ünlü Sunucu Kadir Ezildi Kalp Krizi Sonucu Vefat Eden Anneannesi İçin Yaptığı Paylaşımla Sevenlerini Üzdü!

Telefon İstiyor

Bir ara ise Tarlacı, ismi artık Türkiye'de birtakım suçlara karıştıktan sonra hayatını Güney Kıbrıs'ta devam ettirmeye kararı almıştı. Fakat tabii ki burada da pek doğru duramayan Tarlacı, aklına gelen ya da gördüğü her olayla ilgili açıklama yapmaya da devam etti. Hatta hesabından paylaşımlar yaparak Survivor hakkında da birçok şey söylemişti. .Son olarak geçtiğimiz Haziran ayında, kesici aletle gasp etme suçundan cezaevine giren Tarlacı'nın kaldığı cezaevinde intihar girişiminde bulunduğu haberi de kısa sürede gündem olmuştu. Ve şimdi de cezasının bitmesi üzerine cezaevinden çıkan Taner Tolga Tarlacı, sosyal medya hesabından yaptığı bir paylaşımla herkesi yeniden hayrete düşürdü. sosyal medya üzerinden cezaevinden çıktığını duyuran eski Survivor yarışmacısı Tarlacı, sevenlerinden acil cep telefonu istedi. Tarlacı paylaşımında, "Cezaevinden çıktım bugün Allah'a şükür 6 ay içeride idim tik tok bigo canlı yayın açamıyorum acilen biri bana i phone son model telefon yollasın i phone 11 pro max savcıda yazdığım telefon bozuk kamera görüntü yok bir çara bulalım bum" ifadelerine yer verdi.