HaberEkspresi.NET

Cilt Lekelerine Çözüm Yellow Cream

Paraben ve koku verici maddeler içermeyen Dermaceutic Yellow Cream, kojik asit, glikolik asit, salisilik asit, arbutin, morus alba ve yüksek konsantrasyonda pigment giderici içerik maddeleri sayesinde ciltte yenilenme gerçekleştiriyor..

Cilt Lekelerine Çözüm Yellow Cream
1.079 okunma
25 Ağustos 2019 - 12:10

Yaz aylarında güneşe maruz kalma süresi, cildin genetik yapısı, kullanılan kimyasal maddeler, hormonal tabletler ve diğer birçok faktör leke oluşumuna neden olabilir. Fransız Dermaceutic Laboratuvarları’nın geliştirdiği Yellow Cream, güçlü içeriği sayesinde cildin lekelerden kurtulmasına yardımcı oluyor.

Paraben ve koku verici maddeler içermeyen Dermaceutic Yellow Cream, kojik asit, glikolik asit, salisilik asit, arbutin, morus alba ve yüksek konsantrasyonda pigment giderici içerik maddeleri sayesinde ciltte yenilenme gerçekleştiriyor ve pigment lekelerine neden olan melanin üretiminin kontrolünü destekliyor. Leke azalmasına yardımcı olarak cilt görünümünde uyumu destekleyen Yellow Cream, içerdiği pigmentasyon azaltıcı ajanlar ile siyah noktaları, yaşlanma lekelerini ve cilt tonundaki düzensizlikleri azaltmaya yardımcı oluyor. Estetik uygulama sonrası (lazer, peeling,vb.) yeni pigmentlerin oluşumunu da engellemeyi destekleyen Yellow Cream, lekelerin belirginliğinin azalmasına yardımcı oluyor ve cildin genel görünümünü destekliyor.

Doktor kliniklerinde satışa sunulan ve geceleri sadece leke bulunan alanlara uygulanan Yellow Cream, ciltteki renk farklılıklarını azaltıyor.

EN ÇOK KAZANANLAR
  EN ÇOK KAYBEDENLER
   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER
    BUGÜN 1000TL NE OLDU?
    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN

    KUR ÇEVİRİCİ

    Para Birimi

    Çevrilecek Para Birimini Seçin

    İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.