2022 yılının bitmesine sayılı günler kala ülkemizde hala bu tarz vakaların yaşanıyor olması gerçekten de akılara durgunluk veriyor. Son olarak Ankara'nın Mamak ilçesinde hoca olduğunu iddia ederek psikolojik rahatsızlığı bulunan 19 yaşındaki genç kıza defalarca kez tecavüz eden 57 yaşındaki Murat Y., aldığı şikayet üzerine tutuklandı. İşte detaylar!

Ailesinden de 20 Bin TL Almış

Ankara'nın Mamak ilçesinde 57 yaşında olan ve kendisini hoca olarak çevresine tanıtan Murat Y., psikolojik rahatsızlığı bulunan 19 yaşındaki kıza defalarca kez tecavüz etmesinin ardından şikayet üzerine tutuklandı. Genç kızın ailesinden de 20 bin TL para alan Murat Y.'nin, genç kıza 'İçine cin girmiş, cinsel ilişkiye girmemiz lazım' dediği iddia edildi. Yaşadıklarına artık dayanamadığı için şikayette bulunan genç kızın şikayeti ardından sapık hoca gözaltına alınarak ardından tutuklandı. Epilepsi hastası olan genç kız ise Gülhane Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde tedavi altına alındı.

Oğuzhan Uğur'un Mevzular Açık Mikrofon'a Tarikat Lideri Cübbeli Ahmet Hoca'yı Çağırması Olay Oldu! Oğuzhan Uğur'un Mevzular Açık Mikrofon'a Tarikat Lideri Cübbeli Ahmet Hoca'yı Çağırması Olay Oldu!

Ailesi ile Tehdit Etmiş

Yapılan iddialara göre hoca olduğunu iddia eden Murat Y., aileye 30 yıldır bu işi yaptığını söyledi. Kızlarının içine cin girdiğini ancak bunu mutlaka tedavi edebileceğini söyleyerek aileyi ikna etti. Bunun üzerine evde genç kızla yalnız kalmasını söyleyerek defalarca kez ailenin evine gelip giden M.Y., farklı dualar okuyarak aileye kızlarını iyileştireceğini söyledi. Bu süreçte de belirli aralıklarla aileden tam 20 bin TL aldı. Ancak yaşadıklarına dayanamayan genç kız bir süre sonra yaşadıklarını ailesine anlattı. Genç kızın bu kadar susmasının nedeninin ise hocanın genç kızı ailesini öldürmekle tehdit etmesi olduğu ortaya çıktı. Murat Y.'nin genö kıza 'Benim üstün güçlerim var, cinlerim var. Senin içindeki cinleri çıkarabilirim. Sakın sesini çıkarma, içindeki bu cinlerin çıkması için benimle cinsel ilişkiye girmen gerek aksi halde delirirsin. Kendine ve ailene zarar verirsin' dediğini aktardı. bu şekilde kendisi ile 4 - 5 kez cinsel ilişkiye girdiğini söyleyen genç kız, 'Murat Y. bu şekilde benimle 4-5 defa ilişkiye girdi. Cinsel birliktelik öncesinde cebindeki bıçağı çıkararak 'bana karşı gelirsen aileni öldürürüm, seni de öldürürüm. Bizim yaşadıklarımızı anlamasınlar diye ailene karşı iyi görüneceksin, ailenin bilgisi olursa da inkar et. Benimle görüşme talepleri devam etti. Tüm bunlara dayanamayarak şikayetçi oldum' dedi.