Hayat pahalılığının gündemden düşmediği bugünlerde, İstanbul’da küçük bir çocukla yapılan röportaj, sosyal medyanın en çok konuşulanları arasına girdi. İstanbul’un Şişli ilçesinde karnesini alan bir çocukla röportaj yapan muhabirin aldığı yanıt herkesi şok etmişti. Çocuğun kendisine yöneltilen karne hediyesi ne aldığı sorusuna annesinin et aldığı yanıtı vermişti.

Karne Hediyesi Olarak Et Alınan Çocuğun Annesi Açıklama Yaptı

Okulların sömestr tatiline girmesiyle birlikte tüm Türkiye’de milyonlarca öğrenci karne heyecanı yaşamıştı. Okulların ara tatile girmesiyle birlikte karne alan milyonlarca çocuğa karne hediyeleri alınıyor. Bu çerçevede İstanbul’un Şişli ilçesinde bir muhabir, çocuklara mikrofon uzatarak, karne hediyesi olarak ne aldıklarını sordu. Çocuklardan bir tanesi kendisine yöneltilen bu soru karşısında annesinin kendisine karne hediyesi olarak et aldığını açıkladığını dile getirdi.

Sütyen Kullananlar Dikkat! Bilim Adamı Öyle Bir Şey Açıkladı ki... Sütyen Kullananlar Dikkat! Bilim Adamı Öyle Bir Şey Açıkladı ki...

Küçük çocuğun dile getirdiği ifadeler, sosyal medyada büyük bir yankı yarattı. Röportajın sosyal medyaya düşmesinden sonra hakkında çok fazla farklı görüşten yorumlar yapıldı. Çocuğun annesi ise konuya ilişkin sessizliğini bozdu ve bir açıklamada bulundu. Küçük çocuğun annesi “Nihal Güney”, gazeteci “Seda Nur Günaydın” ile bir röportaj gerçekleştirdi. Anne söz konusu açıklamada maddi durumlarının iyi olduğunu dile getirdi.

Ev ve Arabalarımız Var

Küçük çocuğun annesi, yaptığı açıklamasında kendilerinin ev ve otomobillerinin olduğunu ve çocuklarının ifadeleri üzerinden yanlı ve yanıltıcı yönde yalan haberler yapılmasından çok rahatsız olduklarını dile getirdi. Özellikle küçük bir çocuğun samimi duygularıyla dile getirdiği ifadeleri yalan yanlış kullanarak, siyaset malzemesi yapılmış olmasından dolayı şikayetçi olduklarını da dile getirdi.

Anne, kendisinin düzenli olarak söz konusu kasaba alışverişe gittiklerini, röportajın yapıldığı günde tavuk almak amacıyla kasaba girdiğini ifade etti. Bu esnada oğluna uzatılan mikrofona yanlış bir kelime söylemiş olması nedeniyle bu son derece gereksiz gündemin ortaya çıktığını dile getirdi. Anne Güney, oğluna bu yıl karne hediyesi olarak et değil tablet alacağını da ekledi. Ayrıca kasabın oğlunun etle arasının pek olmaması ve yemesi gerektiğinden karnesini de göstermesi üzerine pirzola hediye ettiğini dile getirdi.