Eğitim hayatını kesintisiz sürdüren tüm öğrenciler için ihtiyaç duydukları finansman desteği Halkbank’ta! Halkbank 2022’de de öğrencilerin sadece derslerine odaklanmaları ve mevcut eğitim giderlerini uygun şekilde karşılayabilecekleri bir kredi desteği sunuyor. Türkiye’de eğitimi destekleyen en önemli banka olan Halkbank’ın eğitim kredisi ile tüm eğitim giderleri ciddi bir mali yük oluşturmaktan çıkıyor.

Halkbank Eğitim Kredisi Kampanyası

Halkbank, ülkemizde öğrencilerin eğitimlerine odaklanmaları ve eğitim hayatlarının getirmiş olduğu tüm gider ve masrafları karşılamada finansman desteğinden faydalanabilmesini sağlıyor. Halkbank eğitim kredisi öğrencilerin eğitimleri için 100.000 TL’ye kadar tüm eğitim masraflarını uygun geri ödeme koşullarıyla kolayca karşılayabilmelerine yardımcı oluyor.

Halkbank tarafından sağlanan eğitim kredisi kampanyasından ilköğretimden, lise son sınıfa kadar tüm öğrenciler yararlanabilmektedir. Devlet okullarının yanı sıra özel okullar, Milli Eğitim Bakanlığı(MEB) iznine sahip kurslar, spor okulları, yaz okulları gibi tüm eğitim ve kültür kurumlarındaki öğrenciler Halkbank eğitim kredisini kullanabiliyor. Öğrenci velileri, ön lisans, lisans ve yüksek lisans ile doktora öğrencileri tarafından Halkbank eğitim kredisi başvurusu yapabilmektedir.

Halkbank Eğitime Destek İçin 100.000 TL Eğitim Kredisi

Halkbank’ın eğitimi desteklemek amacıyla sunduğu eğitim kredisi ile 100.000 TL’ye kadar olan tüm eğitim masraflarını ertelemeden, kolayca karşılayabilmek mümkün oluyor. Halkbank eğitim kredisi kampanyası sayesinde 100.000 TL’ye kadar cazip koşullarda eğitim kredisi kullanılabilmektedir.
Halkbank’ın eğitim kredisinde 36 aya varan vade seçim şansı da bulunuyor. Ancak bankacılık mevzuatı gereğince Halkbank eğitim kredisinde 36 ay vade seçimi en fazla 50.000 TL limitli kredi için seçilebilmektedir. 50.001 TL ile 100.000 TL arasındaki eğitim kredisi kullanımlarında tercih edilebilecek en yüksek vade sayısı 24 olarak belirlenmiştir.

1 Gün Bile Çalışma Hayatı Olmayan Ev Hanımlarına Hemen 90.000 TL Ödeme Yollanacak, TC'nizle Başvurmak Yetecek! 1 Gün Bile Çalışma Hayatı Olmayan Ev Hanımlarına Hemen 90.000 TL Ödeme Yollanacak, TC'nizle Başvurmak Yetecek!

Öğrenci velileri ve ön lisans, lisans, yüksek lisans ve doktora öğrencileri Halkbank eğitim kredisinde 525 TL kredi tahsis ücreti ödemeyi kabul etmeleri durumunda %1.63 kredi faiz oranından faydalanabilmektedir. Kredi tahsis ücreti ödemek istemeyenler ise 36 aya varan vadeli ihtiyaç kredisinde %1.68 kredi faiz oranından faydalanabilmektedir. Buna göre 50.000 TL limitli eğitim kredisinde 36 ay vadeye kredi tahsis ücretli olduğunda %1.63 faiz oranı ile aylık taksit tutarları 1.947.61 TL oluyor. Kredi tahsis ücreti olmadan 50.000 TL limitli eğitim kredisinde aylık taksit tutarı 1966.69 TL oluyor.