Cüzdanında ING Kartı Taşıyanların Dikkatine, 31 Mart Tarihine Kadar Başvuru Yaparsanız Anında İndirim Kazanacaksınız! Cüzdanında ING Kartı Taşıyanların Dikkatine, 31 Mart Tarihine Kadar Başvuru Yaparsanız Anında İndirim Kazanacaksınız!

Kripto para piyasalarının hareketliliği, yatırımcıları için büyük kazançların kapısını aralıyor. Modern dünya ekonomisini yeniden şekillendiren kripto para piyasaları, işlem hacmini büyütmeye ve yeni zenginler yaratmaya devam ediyor. Her geçen gün toplum genelinde daha fazla talep görmeye başlayan kripto para piyasaları anlık hareketlilikleriyle ciddi bir potansiyel oluşturuyor. Peki 2022’de en popüler ve en çok kazandıran coinler hangileri? Hangi coine yatırım yapılmalı? Sorularının yanıtları haberimizde!

Mart’ın Son Haftasının Trend Coinleri

Yakaladıkları yükselişleriyle Mart’ın son haftasında yatırımcılarına en fazla kazandıran coinler merak ediliyor. Mart ayını geride bırakırken, hafta içerisinde yakaladığı değişimleriyle bazı coinler yatırımcılarına çok yüksek kazançlar sağladı. Bu coinler arasında;

  • ApeCoin(APE) haftalık değişim oranı %1015.01 ile en çok kazandıran coin oldu. İşlem hacmi de böylelikle 24 saatte 2.636.847.035 Dolar seviyesinde oldu.
  • THORChain (RUNE), haftalık değişimini %45.10 oranı zerinden yaptı. Son 24 saatte kripto para piyasasındaki toplam işlem hacmi ise 459.291.507 Dolar oldu.
  • Mina (MINA), Mart ayının son haftasındaki önemli yükselişiyle %26.07 oranını yakaladı. Yükseliş etkisiyle son 24 saatte 70.303.480 Dolar seviyesinde bir işlem hacmini yakaladı.
  • Avalanche (AVAX), son 24 saatte 1.680.143 Dolar gibi devasa bir işlem hacmini yakalayan AVAX, 2022 Mart ayının son haftasında beklentileri karşılayarak %24.35 oranında olumlu bir değişim yaşadı. Bu değişim 2022’nin en çok kazandıran coinleri listesinde yer verilen AVAX için yapılan analizlerdeki başarıyı da gösteriyor.

2022’nin Gelecek Vaat Eden Coinleri

Kripto para piyasalarına ilişkin uzman analistlerin yaptıkları analizler neticesinde bazı coinler yatırımcıları için olumlu bir tablo meydana getiriyor. 2022’nin en çok kazandıracak ve en fazla gelecek vaat eden coinleri arasında;

  • Cronos (CRO) yer alıyor. Kripto para piyasalarının en değerli coinleri sıralamasına 17.sıradan giriş yapan Cronos, dolaşımda 25 milyar arz miktarına sahiptir. İşlem gördüğü borsa sayılarının 2022’de artacağı bekleniyor. Bu beklenti ciddi bir artış fırsatı da oluşturuyor.
  • IOTA (MIOTA) ikinci sırada yer alıyor. En değerli 60 kripto paradan birisi olan IOTA, 2021’de beklentilere yanıt veremedi. Özellikle 2017 yılının boğa sezonundaki büyük yükseliş trendinin 2021’de yeniden gerçekleşmesi bekleniyordu. Ancak kripto para piyasalarındaki önemli değişkenler buna engel olmuş veya en azından 2022’ye ertelenmesine neden olmuştu.