Kripto para piyasaları yükselişini tüm hızıyla sürdürmeye devam ediyor. Dünyanın her yerinde pasif gelir fırsatlarını değerlendirmek isteyenlerin yoğun ilgi gösterdiği kripto para piyasaları ülkemizde de büyümeye devam ediyor. Piyasalarda yaşanan dalgalanmalar yeni zenginlerin ortaya çıkmasını sağlıyor. Yüksek kazanç aralıklarının yakalanmasına yardımcı olmasıyla 2022’de de en cazip yatırımları coinler oluşturuyor. Peki 2022’de hangi coinler yükselecek? 2022’de hangi coinlere yatırım yapılmalı? Sorularının yanıtları haberimizde!

Yapı Kredi Müşterilerinin Dikkatine! Evinize Su, Elektrik, Doğalgaz Faturası Geliyorsa Hemen 150 TL Alabilirsiniz Yapı Kredi Müşterilerinin Dikkatine! Evinize Su, Elektrik, Doğalgaz Faturası Geliyorsa Hemen 150 TL Alabilirsiniz

Avax

Avax kısa adıyla bilinen ve tam adı Avalanche olan bu coin, son dönemin en popüler ve en kazançlı coinleri arasında yer alıyor. 2021 boyunca yatırımcıları için çok ciddi kazançlar sunan Avax, 2022’de de bu yükseliş trendini sürdürmeye devam ediyor. Bu yıl sonuna kadar yukarı yönlü bir grafik çizeceği değerlendirmeleri uzmanlar tarafından yapılıyor. Uzman görüşleri Avax’ın mevcut olan bu yükseliş grafiğinden faydalanmak isteyenlerin vakit kaybetmeden en düşük olduğu banttan yatırımda bulunmalarının önemli kazançlar yakalama şansı oluşturacağı değerlendirmesini yapıyor.

Ada

Ada koduyla bilinen Cardano, kripto para piyasalarındaki en farklı ve en özel coinler arasında yer alıyor. Bitcoin ve Ethereum gibi devlerin ardından üçüncü bir blok zincir sistemini getirmesiyle geleceğin en değerli kripto parası olacağı yönünde değerlendirmeler yapılmasına neden oluyor. 2021 boyunca inişli ve çıkışlı bir grafik çizen Cardano, 2 Dolar seviyelerine çıkmayı başardı. Dünya genelindeki kripto para birimlerini değerlendiren büyük platformların listelerindeki ilk 10 içerisindeki coinler arasında yer alıyor. 2022’de iniş ve yükseliş çizgileri arasında önemli farklılıklar oluşturacağı öngörüsü bulunan Ada için bu aralıkları yakalamak, önemli kazanç fırsatları sağlıyor.

SHIBA INU

Kripto para piyasalarında en fazla coinler arasında SHIBA INU yer alıyor. Ortalama olarak 0.10 Dolar ile 0.20 Dolar arasında gezinen bir grafiğe sahip olan SHIBA INU, her geçen gün popülerliğini arttırmaya devam ediyor. Günümüzde kripto para yatırımcılarının önemli kısmı SHIBA INU üzerinde yatırım tutmaya dikkat ediyor. 2022 geneli ele alındığında SHIBA INU coini için yapılan uzman değerlendirmeleri ağırlıklı olarak pozitif yönde oluyor. Bu durumda 2022’de coin yatırımı yapmak için coin arayanlara önemli bir alternatif oluşturuyor.