21.yüzyılda her şeyde olduğu gibi yatırım ve paralarda dijitalin büyük dünyasına kayış yapmaya başladı. Yeni zenginler yaratan ve birbirinden önemli kazanç fırsatları sunan kripto paralar, tüm dünyada popülerliğini ve etki kapasitesini her geçen gün arttırmaya devam ediyor. 2022’ninde kripto para piyasalarındaki yatırımcılar için büyük fırsatlar taşıdığı, finans ve ekonomi uzmanlarının analizlerinde öne çıkan detaylar arasında yer alıyor. Peki 2022’de yatırımcısını en fazla güldürecek ve gelecek vaat eden coinler hangileri?

PancakeSwap(CAKE)

2020 ve 2021 yıllarında yakaladığı yukarı yöndeki yüksek grafikleriyle yatırımcılarını memnun eden PancakeSwap veya kısa adıyla CAKE, 2022’de de yükseliş grafiği çizeceği analizleri yapılan coinler arasında yer alıyor. CAKE coin özellikle “syrup havuzları”, “hisse senedi getirisi” ve Pancake takasları ile oldukça geniş bir perspektifte kazanç fırsatları sunuyor. Piyasalardaki hareketliliği ile yatırımcı cephesinde güven oluşturmasıyla da 2022’de fiyatının 100 kat artacağı tahminlerini ortaya çıkartıyor.

Trader JOE

Trader JOE(JOE) Avalanche ekosistemi unsurlarından birisidir ve DeFi hizmeti vermektedir. En önemli özelliği sadece takas ve ticaret hedefli kullanımla sınırlı kalmayarak, “stake”, “yield farming”, “borç” ve “topluluk yönetimi” gibi fonksiyonları ile de piyasada güven kazanan coinlerden birisidir. Bu özelliklerinin haricinde “ZAP” özelliği sayesinde de tek bir tıkla, tokenlerin “LP token” dönüşümü de mümkündür. Son aylardaki yukarı yöndeki hareketinin daha da ivmelenerek, 2022 sonuna kadar yatırımcılarına kazandırmaya devam edecek gibi görünüyor.

Monero

Gizliliğiyle bilinen Monero coin, son zamanların en popüler coinleri arasında gösteriliyor. Yatırımcı ve kullanıcılarının kimliklerini gizleyerek, çok daha güvenli bir yatırım ve ticaret fırsatı sunuyor. Bu özelliği de rakip coinleri arasında yatırımcılar açısından farklı bir yere taşınmasını sağlıyor. Kripto para piyasalarının ve işlemlerinin pek çok kişi için yabancı olmasının getirdiği deneyimsizliğin doğurabileceği tüm sorunlardan da korunabilmeyi sağlıyor. Bu nedenle Monero’nun sadece 2022’nin değil, gelecek döneminde en kazançlı coinlerinden birisi olacağı ön görülüyor

Elektrik Faturanızda İsminiz Yazıyorsa En Yakın PTT Şubesine Gidin! Faturanızı 216 TL Daha Az Ödeyebilirsiniz! Elektrik Faturanızda İsminiz Yazıyorsa En Yakın PTT Şubesine Gidin! Faturanızı 216 TL Daha Az Ödeyebilirsiniz!

Cardano(ADA)

Bitcoin ve Etherum’un ardından üçüncü nesil kripto para birimi olarak lanse edilen Cardano, dengeli ve güçlü yükseliş grafiğiyle dikkat çekiyor. Hem orta vadede hem de uzun vadede ADA’nın geleceğin coinlerinden birisi olacağı analizleri yapılıyor.