Çok Güzel Hareketler 2 - 88. bölüm 6 Haziran Pazar konuğu Oğuzhan Koç olacak.

ÇOK GÜZEL HAREKETLER 2 YENİ BÖLÜMÜ İLE EKRANA GELİYOR...

PROGRAMA BU HAFTA; OĞUZHAN KOÇ KONUK OLUYOR…

Kanal D’nin Pazar akşamları kahkahalarla izlenen programı Çok Güzel Hareketler 2, yeni bölümüyle ekrana geliyor. Programa bu hafta ünlü isim Oğuzhan Koç konuk oluyor. 

Cam Tavanlar 6. bölümü merak edilen sahneler Cam Tavanlar 6. bölümü merak edilen sahneler

Genel sanat yönetmenliğini ve yönetmenliğini Yılmaz Erdoğan’ın, yapımcılığını BKM’nin üstlendiği “Çok Güzel Hareketler 2”nin bu hafta ekrana gelecek bölümünün skeçleri şöyle; 

Bebeklerimiz tatil köyündedir. Bebeklerimizin tatil köyünde diğer bebeklerle tanışmak ve onları ayarlamak için verdikleri mücadele kahkahalar yaratacak. Burhan’ın kız arkadaşı Ayyüce’nin doğum günüdür. Burhan arkadaşları ile kutlama organize etmiştir. Fakat Burhan tek başına gelir ve Ayyüce ile ayrıldıklarını söyler. Arkadaşları Burhanı teselli etmek için kız arkadaşları ile tartışırlar. Şaka olarak başlayan tartışma bir an da büyür ve kızlar evi terk eder.

Aile üyeleri babalarını check-up yaptırmak üzere ikna eder. Cimri babamız check-up yaptırdıktan sonra ödediği rakam karşısında kendine gelemez. Aile üyeleri babanın aklını başına getirmek için bir arkadaşlarını Azrail olarak eve çağırırlar. Baba öleceğini zannedince bütün sırları ortaya dökülür. Safa, Evliya, Fatih ve Hilmi eğlenmeye dışarı çıkarlar. Hilmi eşine arkadaşlarını ile eğlenmeye gittiğini söyleyemez. Bir an önce yemeklerini yiyip kalkmak için elinden geleni yapar. Fakat arkadaşları hesap vermemesi, izin almaması konusunda Hilmi’ye baskı yapar. Hilmi arkadaşlarının söylediklerine uyar. Gecenin ilerleyen saatlerinde Safa ve Fatih’in eşlerinin gelmesi ile ortalık karışır. Zeliha’nın çalıştığı şirketin 30.yılı kutlamasıdır. Aynı zamanda terfi alacak kişi belli olacaktır. Terfiyi alabilmek için herkes birbirine oyunlar oynayıp yalan söylemiştir. Her şeyin ortaya çıkması ile ortalık karışır.

Bu haftaki belgesel kuşağımızda göz göre göre yapılan ihmalleri ve doğurduğu sonuçları inceleyeceğiz. Yeni yapılan bir bina, yeni alınan bir araba ve depremde verilen tepkiler şaşkınlık yaratacak.

Çok Güzel Hareketler 2, kahkaha dolu yeni bölümü ile Pazar akşamı saat 20.00’de Kanal D’de...

Yayın Tarihi        : 06 Haziran Pazar/ 2021

Yayın Saati        : 20.00