Çok Güzel Hareketler 2 sezon finali 13 Haziran Pazar konuğu Enes Batur olacak kaçırmayın.

ÇOK GÜZEL HAREKETLER 2, HOCALARI YILMAZ ERDOĞAN İLE SEZON FİNALİ YAPIYOR…

SEZON FİNALİNE ENES BATUR KONUK OLUYOR...

Kanal D’nin kahkaha dolu programı Çok Güzel Hareketler 2, Youtuber Enes Batur’un da konuk olduğu birbirinden komik skeçleri ile sezon finali yapıyor.

Yapımcılığını BKM’nin üstlendiği Çok Güzel Hareketler 2’nin sezon finalinin skeçleri şöyle;

Liseler arası bilgi yarışmasına katılan öğrenciler çok iddialıdır. Fakat iki grupta soruları bilemeyince iki grubun en kuvvetli silahları devreye girer. Bilgi yarışmasında verilen cevaplar herkesi kahkahalara boğacak. Cenan ve Emre, Oğuz için bekarlığa veda partisi düzenlemiştir. Fakat Oğuz’un bu partiden haberi yoktur. Cenan ve Emre Oğuz’u partiye götürmek için bayıltırlar. Kızların gelmesi ile de ortalık karışır. Yurttaki gençlerimiz rüyalarında yurtların karma olduğunu ve artık yurtlarında kızların da olduğunu görürler. Gençlerimizin rüyası herkesi şaşkına çevirecek. Arizonalar bu sefer tatildedir. Kızlar ile tanışıp arkadaş olacaklarını zanneden arizonalar dardam adamları görünce aralarında bir rekabet başlar. Evin babası izlediği dizilerin etkisinde kalır ve rüyasında neredeyse tüm dizi karakterleri ailesinden biridir. 

Cam Tavanlar 6. bölümü merak edilen sahneler Cam Tavanlar 6. bölümü merak edilen sahneler

Ceren’in erkek arkadaşı ve ailesi tanışmaya gelecektir. Ceren bu durumu mesajla bildirir. Fakat mesajı annesi yerine babasına atmıştır. Safiye durumu kurtarmak için gelenlerin Eren’in patronu olduğunu söyler.

Çok Güzel Hareketler 2, kahkaha dolu sezon finali ile 13 Haziran Pazar akşamı Kanal D’de... 

Yayın Tarihi        : 13 Haziran Pazar/ 2021

Yayın Saati        : 20.00