Kamuoyunda “Cübbeli Ahmet” adıyla bilinen “İsmailağa Cemaati” hocalarından “Mahmut Ünlü” yine yaptığı açıklamalarıyla gündeme geldi. Cübbeli Ahmet, yaptığı son konuşmasında eş cinselleri hedef aldı. Ancak bu konuşmasında eş cinselleri eleştirirken, kullandığı ifadeler nedeniyle gündeme geldi. İşte o ifadeler!

Cübbeli Ahmet Eş Cinselleri Hedef Aldı

Din ve siyaset alanında yaptığı her konuşmasıyla gündeme gelen ve kamuoyunda “Cübbeli Ahmet” adıyla bilinen “Mahmut Ünlü” yine açıklamalarıyla tartışmalara neden oldu. Her konuda dikkat çeken açıklamalarda bulunan Cübbeli Ahmet, özellikle toplum gündemini meşgul eden ciddi tartışmalara da neden oluyor.

Sosyal Medyada Gündem Olan ve "Bilecikli Targeryan" Olarak Anılan Melek Mızrak Subaşı: "Cumhuriyet Kadınlarının..." Sosyal Medyada Gündem Olan ve "Bilecikli Targeryan" Olarak Anılan Melek Mızrak Subaşı: "Cumhuriyet Kadınlarının..."

Cübbeli Ahmet, özellikle son dönemde eş cinsellere yönelik yaptığı karşı açıklamalarıyla gündemden düşmüyordu. İslamiyet inancının kesin yargıyla eş cinselleri kabul etmediğini ve kabul edilmemesi gerektiğine dair sert açıklamalarda bulunuyordu. Cübbeli Ahmet, bu konuya ilişkin verdiği son vaazda kullandığı ifadelerle de herkesi şaşkına çevirdi.

İblis Eş Cinsel Birliktelikte Bulundu

Cübbeli Ahmet, televizyon dizileri, toplumsal yaşayış ve siyaset gibi gündemlerle tüm dünyada eş cinselliğin normalleştirilmeye çalışıldığını dile getiriyordu. Özellikle küçüklerin ve gençlerin bu tip kirli zihniyetlere karşı çok açık olduğu şeklinde açıklamalarda bulunuyordu. Eş cinsellere yönelik vaazlarında çok sık sert açıklamalarda bulunan Cübbeli Ahmet’in son vaazında da konu eşcinsellere geldi.

Verdiği vaaz sırasında Cübbeli Ahmet, “Ne yaptı ilbis?” İblis yeter ki bu millet eş cinsel olsun diye kendini düzdürdü yani” şeklinde herkesi şoke eden bir açıklamada bulundu. Bu ifadesini de iblislerin bazı zaman ve durumlarda kendisini insanlara gösterdiğini ve arasına karıştığına dayandırdı. Hatta meleklerinde sınav için zaman zaman insanlardanmış gibi aralarına karıştığını da belirtti.

İblisin sadece insanoğlunun harama bulaşmasını sağlamak için yine insan görünümüyle insanların arasına karıştığını belirtti. İblisin daha sonrasında ise insanları yoldan çıkartma için bir erkeğin kendisine cinsel birliktelik yaşamasını sağladığını söyledi. Bu şekilde insanoğlu dünyasında eş cinselliğin ortaya çıkmasını sağladığını da dile getirdi. Açıklamasında ayrıca “Lut Kavmi” söz konusu olana kadar insanoğlu için eşcinsellik gibi bir durumun olmadığını dile getirdi.