Recep Tayyip Erdoğan, geçtiğimiz dakikalarda Kahramanmaraş'taki bir toplu açılış töreninde kameraların karşısına geçti ve tüm ülkeyi ilgilendiren açıklamalarda bulundu.

Sadece 2 Yufka Kullanarak 32 Tane Börek Yapıyoruz, Az Malzemeyle Bir Tepsi Börek Çıkıyor! Sadece 2 Yufka Kullanarak 32 Tane Börek Yapıyoruz, Az Malzemeyle Bir Tepsi Börek Çıkıyor!

Recep Tayyip Erdoğan, bir toplu açılış törenini katılmak için gittiği Kahramanmaraş'ta kameraların karşısına geçti ve tüm ülkeyi ilgilendiren önemli konular hakkında açıklamalarda bulundu. Enflasyon artışlarından dertli olan halkın sesini duyan Recep Tayip Erdoğan; ''Raflardaki fahiş fiyat artışlarının önüne geçeceğiz!'' diyerek vatandaşa seslendi. İşte, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın yaptığı açıklamalar!

Ümitsizliğe Düşmeyin Mesajı Verdi

recep tayyip erdoğan açıklama

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, maddi anlamda zorluklar yaşayan ve belini doğrultmaya çalışan vatandaşa seslenerek ''Ödenecek tüm bedelleri ödedik, çekilecek tüm sıkıntıları çektik. Artık bunların hasılasını toplama vaktidir!'' diyerek halka seslendi ve refah dolu günlerin çok yakında olduğu mesajını verdi. 

Durdurulamayan Fiyat Artışları İle İlgili Konuştu

Recep Tayyip

Halkın raflardaki fahiş fiyatlardan şikayetçi olduklarının ve enflasyon artışlarının geçim sıkıntısı yarattığının farkında olan Recep Tayyip Erdoğan bu konu ile ilgili, ''Enflasyonu kontrol altına alarak fahiş fiyat artışlarının önüne geçeceğiz. Milletimizin refah seviyesini daha yukarılara taşıyacağız!'' dedi. 

Her Konuşmasında Olduğu Gibi Yine 2023 Göndermesi Yaptı

kahramanmaraş

2023, cumhuriyetimizin 100. yılı olması nedeniyle oldukça önemli bir konuma sahip. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan 2023 ile ilgili olarak: ''Ülke olarak savunma sanayisinden enerjiye kadar pek çok stratejik projenin hayata geçiş tarihi olarak 2023'ü belirledik!'' dedi.

Kahramanmaraş'ın bu zamana kadar oynadığı stratejik rolleri de unutmayan Recep Tayyip Erdoğan Kahramanmaraş halkına seslenerek ''Kahramanmaraş 20 yıldır girdiğimiz her mücadelede dimdik yanımızda yer alarak tüm ülkeye örnek oldu. İnşallah 2023'te sizlerden çok daha büyük bir destek bekliyoruz.'' dedi.

Kahramanmaraş'a yapılan yatırımlardan da bahseden Recep Tayyip Erdoğan, ''Geçtiğimiz 19 yılda Kahramanmaraş'a 38 katrilyon liralık yatırım yaptık. 19 yılda kurduğumuz güçlü demokrasi altyapısı sayesinde geleceğimize daha umutla bakıyoruz'' diyerek sözlerini noktaladı.