Masrafları bitmek tükenmek bilmeyenler, ihtiyaç kredilerine başvuruyor. 2022’de artan piyasa fiyatları ve yüksek enflasyon ile birlikte ihtiyaçlar daha da artarken, bankalar bu döneme özel ihtiyaç kredisi kampanyalarıyla vatandaşa büyük destek sağlıyor. ING Bank, müşterilerine tam 5.000 TL’ye kadar olan tüm acil nakit ihtiyaçlarında faizsiz kredi kullanma fırsatı sunuyor. Faizsiz ihtiyaç kredisiyle, geri ödemede faiz yükünden kurtulabilirsiniz!

ING Bank 5.000 TL Limitli Faizsiz Kredi

ING Bank tarafından sunulan ihtiyaç kredisi kampanyalarına bir yenisi daha eklendi. ING Bank, 2022’de dijital bankacılık hizmetlerini kullanan müşterilerine avantajlı kampanyalardan yararlanma fırsatı sunuyor. Bu kampanyalardan birisi de %0 faizli ihtiyaç kredisi kampanyasıdır. Henüz ING Bank müşterisi olmayan ve müşteri olmak için ING Bank dijital bankacılık kanallarını kullananlar faizsiz ihtiyaç kredisi kampanyasından faydalanabiliyor.

İlk defa ING müşterisi olmak için ING Bank İnternet Şubesi veya ING Bank Mobil uygulamasını kullananlar, anında 5.000 TL’ye kadarki ihtiyaçları için %0 faizli ihtiyaç kredisi kullanabiliyor. Kampanya kapsamında ilk defa ING Bank dijital bankacılık kanalları üzerinden müşteri olanlar, müşteri oldukları tarihten itibaren 15 gün içerisinde faizsiz ihtiyaç kredisine başvuru yapabiliyor. Bu süre sonuna kadar ihtiyaç kredisi başvurusunu yine ING Bank dijital bankacılık kanalları üzerinden yapmayan müşteriler, kampanyadan doğan bu haklarını kaybediyor. Bu yüzden ING Banklı olduktan sonra 15 gün içinde %0 faizli 5.000 TL limitli ihtiyaç kredisine başvuru yapmak gerekiyor.

1 Gün Bile Çalışma Hayatı Olmayan Ev Hanımlarına Hemen 90.000 TL Ödeme Yollanacak, TC'nizle Başvurmak Yetecek! 1 Gün Bile Çalışma Hayatı Olmayan Ev Hanımlarına Hemen 90.000 TL Ödeme Yollanacak, TC'nizle Başvurmak Yetecek!

ING Bank 5.000 TL %0 Faizli İhtiyaç Kredisi Koşulları

ING Bank’ın dijital bankacılık kanalları üzerinden yeni müşterisi olanlara sunduğu %0 faizli ihtiyaç kredisi, tam 5.000 TL’ye kadar olan nakit ihtiyaçlarına yanıt veriyor. 5.000 TL limitli ihtiyaç kredisinde %0 faiz fırsatının yanı sıra 3 aydan 6 aya varan vade imkanından da faydalanabiliyorsunuz. Ayrıca kredi limitini 10.000 TL’ye kadar çıkartıp, vade sayısını da 3 aydan 12 aya kadar çıkarttığınızda ise sadece %0.99 kredi faiz oranından faydalanabiliyorsunuz. Bunun dışındaki nakit ihtiyaçlarınız için yapacağınız ING ihtiyaç kredisi başvurularında %1.74 ile %3.39 oranları arasındaki kredi faiz oranlarından yararlanarak, kredi kullanabilirsiniz.