Harcadıkça kazandıran banka kampanyalarıyla birlikte, artık alışverişler çok daha eğlenceli ve çok daha kazançlı hale geliyor. Akbank’ta 2022 yılında harcadıkça kazandıran kampanyalar duyuruyor. Akbank’ın duyurduğu son kampanyayla belirli sektörlerde yapılan alışverişlerde 75 TL’ye varan ChipPara kazanma şansı yakalanıyor. İşte Akbank’ın 75 TL değerinde ChipPara kazandıran kampanyasının tüm detayları!

Akbank’tan 75 TL Hediye ChipPara

Akbank tarafından duyurulan yeni kampanyayla birlikte belirli sektörlerde yapılacak Akbank Kart ile alışveriş işlemlerinde 75 TL’ye varan ChipPara hediyesi kazanılabiliyor. Akbank’ın yeni harcadıkça kazandıran kampanyası 2.09.2022 ile 30.09.2022 tarihleri arasında geçerlidir.

Akbanklılar, Akbank Kart ile 30 Eylül’e kadar yapacakları giyim, ayakkabı ve kırtasiye sektörlerindeki harcamalarına toplam 75 TL değerinde ChipPara kazanabiliyor. Kampanya kapsamında 30 Eylül’e kadar Akbank Kart ile belirtilen sektörlerde yapılacak ilk 300 TL ve üzeri harcamadan sonraki tüm 300 TL ve üzeri harcamaya 25 TL tutarında ChipPara kazanılabiliyor. Kampanya kapsamında Akbank müşterileri kampanyadan en fazla 3 defa yararlanabiliyor.

1 Gün Bile Çalışma Hayatı Olmayan Ev Hanımlarına Hemen 90.000 TL Ödeme Yollanacak, TC'nizle Başvurmak Yetecek! 1 Gün Bile Çalışma Hayatı Olmayan Ev Hanımlarına Hemen 90.000 TL Ödeme Yollanacak, TC'nizle Başvurmak Yetecek!

Böylelikle 30 Eylül’e ikinci, üçüncü ve dördüncü tek seferde 300 TL ve üzeri giyim, kırtasiye ve ayakkabı sektörü harcamalarına 25 TL’den toplamda 75 TL hediye ChipPara kazanabiliyor.

Akbank ChipPara Kampanyası Koşulları

Kampanyadan yararlanmak için son tarih 30 Eylül’dür. Bu tarihe kadar kampanya koşullarına uygun harcamaların ayakkabı, giyim ve kırtasiye sektörlerinde yapılması gerekmektedir. Kampanya kapsamında kazanılan tüm hediye ChipPara bakiyesi, otomatik olarak işlem sonrasında ilgili Akbank Kart’a yüklenmektedir. Kampanyadan kazanılan hediye ChipPara bakiyesi Akbank anlaşmalı tüm üye işyerlerinde herhangi bir alt limit sınırlaması olmaksızın işlemlerde kullanılabilmektedir.

Kampanya Akbank Kart için geçerlidir. Bu nedenle Axess, Wings ve Free kredi kartları ile ek kart ve ticari kartlar için geçerlidir. Bununla birlikte kampanya kapsamında aynı gün aynı iş yerinden yapılan işlemlerin sadece ilki kabul edilmektedir.
Kampanyadan yararlanmak isteyenlerin harcama yapmadan önce kampanyaya katılım sağlaması gerekiyor. Akbank Kart hediye ChipPara kampanyasına katılmak için “DONUS” yazıp “4566” numarasına SMS gönderilmesi gerekmektedir. Kampanyaya katılmak için Akbank Mobil veya Juzdan uygulamalarındaki “Kampanyalar” ekranında yer alan ilgili kampanyada “Hemen Katıl” butonuna basılması da yeterlidir.