Küresel ekonomide olduğu gibi ülkemiz ekonomisinde de Pandemi süreci ciddi sıkışıklıklara ve dalgalanmalara neden oldu. Vatandaşın ihtiyaçlarını karşılamada dahi nakit ihtiyacının artmasına neden oldu. Üstelik ekonomideki bu olumsuz tablo yeni yılla birlikte daha vahim bir hal aldı. Bu olumsuz tablo içerisinde bankalar vatandaşlara sundukları avantajlar ile alışveriş yaptıkça kazanma fırsatı sunuyor. Vatandaş, banka kartı veya kredi kartı kullanarak yaptığı alışverişlerinde yüzlerce TL değerinde puan/bonus kazanma şansını yakalıyor.

PTT'den Açıklama Geldi İşe Alımlar Başladı! Sene Sonuna Kadar KPSS Şartı Olmadan 55.000 Kişiye Memuriyet Verilecek! PTT'den Açıklama Geldi İşe Alımlar Başladı! Sene Sonuna Kadar KPSS Şartı Olmadan 55.000 Kişiye Memuriyet Verilecek!

Halkbank Paraf 75 TL Hediye Kampanyası

Halkbank, Paraf müşterilerine özel sunduğu alışveriş kampanyasıyla, Paraf kredi kartıyla harcama yaparak, kazanmak mümkün oluyor. Paraf kredi kartı kullanıcıları e-ticaret sektöründe yapacakları alışverişlerinde belirli kriterlere uygun şekilde Paraf Para kazanma şansını yakalıyor. Paraf Para kampanyasından yararlanabilmek için Paraf kartlarıyla e-ticaret sektöründeki alışveriş kanallarında işlem gerçekleştirilmesi gerekiyor.

Halkbank Paraf 75 TL’ye varan Paraf Para kazanmak için e-ticaret alışverişi yapmadan önce kampanyaya katılım gerçekleştirmiş olmanız gerekiyor. Halkbank Para kampanyasına katılmak için Paraf Mobil uygulamasındaki kampanyalar ekranında yer alan “Hemen Katıl” seçeneğini kullanabilirsiniz. Kampanyaya SMS ile katılım gerçekleştirmek için “ÖDÜL2” yazıp “3404” numarasına SMS göndermeniz gerekiyor. Böylelikle kampanyaya katılım gerçekleştirebilirsiniz.

Halkbank Paraf 75 TL Kampanyası Koşulları

Halkbank’ın Paraf e-ticaret kampanyası kapsamında toplam 75 TL’ye varan Paraf Para kazanabiliyorsunuz. Kampanya 4 Ocak 2022 ile 17 Ocak 2022 tarihleri arasında geçerlidir. Bu tarihler arasında e-ticaret sektöründeki sanal iş yerlerinden yapılacak her 300 TL ve üzeri alışverişte Paraf Para kazanabiliyorsunuz.

Belirtilen tarihlerde sanal işyerlerinden yapacağınız her 300 TL ve üzeri alışverişiniz için 25 TL değerinde Paraf Para kazanabiliyorsunuz. Ayrıca her bir Paraf müşterisi kampanyadan belirtilen tarihler arasında en fazla 3 defa yararlanabiliyor. Buna göre sanal işyerlerinden yapacağınız ilk, ikinci ve üçüncü alışverişlerinizin her birinde 25 TL Paraf Para kazanıyorsunuz. Toplamda ise 75 TL değerinde Paraf Para kazanmış oluyorsunuz. Kampanya kapsamında kazanılan Paraf Para’ların harcanmasında herhangi bir koşul bulunmamaktadır. Kazandığınız Paraf Para’ları tüm Paraf üye işyerlerindeki pos işlemlerinizde istisnasız şekilde kullanabilmeniz mümkündür.