Bankalar müşteri portföylerini artırmak ve mevcut müşteri memnuniyetlerini korumak adına dönem dönem çeşitli kampanyalar yaparken ING de aynı şekilde yeni bir kampanyaya imza atıyor. Banka tarafından yapılan açıklamaya göre alışverişini daha avantajlı hale getirmek isteyen müşteriler için fırsat niteliğinde bir kampanya başlıyor. 31 Mart tarihine kadar sürece kolan bu kampanya ile Turna.com’da yurt dışı uçak biletlerinde 200 TL, yurt içi uçak biletlerinde 80 TL indirim yapılacak. İşte detaylar!

Seyahat Etmenin Tam Zamanı!

ING'liler için yurt dışına gitmenin tam zamanı. ING Bank, 31 Mart tarihine kadar geçerli olacak kampanya kapsamında Turna.com ile yurt dışı uçak biletlerine 200 TL, yurt içi biletlerine ise 80 TL indirim uygulanacak. Kampanyaya katılım sağlayabilmek için ING Mobil “Kampanyalar” alanından kod almanız gerekiyor. 31 Mart'a kadar devam edecek kampanya ING Mobil kullanıcılarına, Turna.com’dan alacakları biletler için geçerlidir. Bu şekilde alınacak olan biletlerde yurt dışı uçuşlar için 200 TL, yurt içi uçuşlar içinde  80 TL indirim uygulanacak.

Elektrik Faturanızda İsminiz Yazıyorsa En Yakın PTT Şubesine Gidin! Faturanızı 216 TL Daha Az Ödeyebilirsiniz! Elektrik Faturanızda İsminiz Yazıyorsa En Yakın PTT Şubesine Gidin! Faturanızı 216 TL Daha Az Ödeyebilirsiniz!

Kampanyaya Dair Diğer Detaylar!

31 Mart 2023 tarihine kadar sürecek olan kampanya, Turna.com web sitesinde ve ”Turna – Uçak ve Otobüs Bileti” mobil uygulamasından alınacak uçak biletleri için geçerli olacak. Diğer yandan kampanyadan yalnızca ING Mobil uygulamasına şifresi ile giriş yapan ve ING Mobil’den verilen kampanya kodunu alan bireysel müşteriler yararlanabilecektir. Kampanya ticari müşteriler için geçerli olmayıp 31 Mart günü sona erecektir. Kampanya kodunu alabilmek içinse, ING Mobil’de sağ üstte yer alan Kampanyalar kısmına tıklamanız yeterli. Yine söz konusu indirim fırsatlarından yararlanabilmeniz için ayrıca Turna.com’a üye olmanız gerekiyor. Almış olduğunuz indirim kodu ile Turna.com web sitesine ya da Uçak Bileti Turna mobil uygulamasına giriş yaparak menüden ‘Kampanya/İndirim Kupon Kodu’ alanına şifre girmeniz gerekiyor. Bu işlemi yaptıktan sonra yapacağınız bilet aramalarınız bilet fiyatları indirimli olarak listelenecek. Diğer yandan kampanyaya dair kodlar Turna.com’un %70’e varan indirim sağlayan “Akıllı Uçuş” özellikli uçuşlarında ekstra indirim sağlamaz ve indirim kodları tek kullanımlıktır. Hatta her müşteri kampanyadan en fazla 1 adet kod alabilir. Siz de bu fırsatları kaçırmadan 31 Mart'a kadar indirimli biletlerinizi alın, seyahatinizi ucuza getirin.