Yazın gelmesiyle birlikte yaz coşkusunu doyasıya yaşatacak banka kampanyaları duyurulmaya başlandı. Yaz aylarında yapılacak internet harcamaları, tüketiciye kazandırmaya devam ediyor. TEB’in yeni internet harcamalarına özel Bonus kampanyalarıyla, yapılacak alışverişler daha kazançlı oluyor. İşte TEB’in yaza özel 160 TL’ye varan Bonus hediyesi kazandıran kampanyasının tüm detayları!

Garanti BBVA Müşterileri Geri Ödemesiz 1.000 TL Alacak! Tek Yapmanız Gereken TC Kimliğinizle Başvurmak! Garanti BBVA Müşterileri Geri Ödemesiz 1.000 TL Alacak! Tek Yapmanız Gereken TC Kimliğinizle Başvurmak!

TEB’den Herkese İnternet Harcamalarına Özel 160 TL

Türkiye Ekonomi Bankası(TEB) tarafından düzenlenen yeni kampanya kapsamında 2022 yaz döneminde internet harcamaları kazandırmaya devam ediyor. Kampanya kapsamında bu yaz internet alışverişlerinde TEB kredi kartı müşterileri tam 160TL değerinde Bonus hediyesi kazanabiliyor. TEB’in Haziran ayı boyunca geçerli olan kampanyası ile anlaşmalı e-ticaret platformlarında belirtilen tutarlardaki alışverişlere toplam 160 TL’ye varan Bonus hediyesi kazanılabiliyor.

TEB 160 TL Bonus kazandıran kampanyası 01.06.2022 ile 30.06.2022 tarihleri arasında geçerlidir. Bu tarihler arasında kampanyaya katılan TEB kredi kartı müşterileri internet harcamalarına 160TL’ye varan Bonus hediyesi kazanabiliyor. Kampanya döneminde TEB kredi kartı kullanıcıları “N11”, “Gittigidiyor”, “Hepsiburada” ve “Trendyol” web sitelerinde veya mobil uygulamalarında yapacakları harcamalara hediye Bonus kazanıyor.

TEB 160 TL Bonus Hediyesi Koşulları

TEB’in 30 Haziran’a kadar geçerli olan kampanyası kapsamında TEB anlaşmalı e-ticaret platformlarının web sitesi veya mobil uygulamaları üzerinden tek seferde 500 TL ve üzeri her harcamaya 40 TL tutarında Bonus hediyesi kazanılabiliyor. Kampanya dönemi boyunca TEB kredi kartı müşterileri kampanyadan 4 defaya kadar yararlanabiliyor. Böylelikle TEB kredi kartı ile anlaşmalı e-ticaret sitelerinde yapılacak farklı günlerdeki 4 farklı 500 TL ve üzeri harcamaya 40 TL’den olacak şekilde toplamda 160 TL değerinde Bonus hediyesi kazanılabiliyor.

Kampanyadan yararlanmak isteyen TEB kredi kartı müşterilerinin harcama yapmadan önce SMS ile katılım sağlaması gerekiyor. TEB Bonus kampanyasına SMS ile katılmak için cep telefonundan “INTERNET” yazıp “4616” numarasına SMS gönderilmesi yeterlidir. Ayrıca kampanyaya CEPTETEB Mobil uygulamasındaki “Kampanyalar” ekranında yer alan ilgili e-ticaret harcama kampanyasında “Hemen Katıl” seçeneğine de basılabilir. Böylelikle TEB kredi kartı kampanya için tanımlanır ve kampanya koşullarına uygun olarak yapılacak tüm e-ticaret alışverişleri kapsamında 160 TL’ye varan Bonus kazanılabilir.