Bu Fiyatları Görenler En Yakın A101 Şubesine Akın Edecek, Tüm Ürünler Kasada %25 Daha İndirimli Olacak! Bu Fiyatları Görenler En Yakın A101 Şubesine Akın Edecek, Tüm Ürünler Kasada %25 Daha İndirimli Olacak!

2022'nin ilk günlerinde vatandaşların karşılaştığı zamlarla birlikte hayat standartları düşmeye devam ediyor. Özellikle de asgari ücretli vatandaşlar henüz %50 zamlı maaşlarını almadan, alım güçleri eskisiden de kötü bir hale gelmeye başladı. Yeni yıl ile birlikte birçok hizmet ve ürün gamında yaşanan ciddi zamların ardından bankalar vatandaşlara destek olmaya devam ediyor. Hem müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılamak hem de potansiyel müşterilerin dikkatini çekmek isteyen bankalar yeni yıl ile birlikte birbirinden cazip kampanyalarla karşımıza çıkıyor. Bu bankalardan biri de Türkiye İş Bankası oldu! Yeni yıldan önce de müşterilerinin yüzünü güldüren Türkiye İş Bankası, 2022 ile birlikte kampanyalarına hız kesmeden devam ediyor.

Türkiye İş Bankası'nın sunmuş olduğu bu kampanya ise sadece müşteriler için geçerli. Hatta sadece Türkiye İş Bankası müşterisi olmanız da yeterli değil aynı zamanda Maximum kredi kartınızın bulunması gerekiyor. Maximum Mobil’den özel giyim, giyim aksesuarı, ayakkabı, kozmetik ve optik sektörlerinde faaliyet gösteren firmaların Maximum anlaşmalı işyerlerinden 1-31 Ocak 2022 tarihleri arasında Bankamatik Kart’ınızla tek seferde yapılacak ikinci ve sonraki 200 TL ve üzeri her alışverişe 20 TL, toplam 100 TL MaxiPuan kazanma şansı sizleri bekliyor!

Türkiye İş Bankası 200 TL Hediye Ediyor!

Müşterilerinin yeni yılını kutlamayı ihmal etmeyen Türkiye İş Bankası, Maximum kart müşterilerinin yapacakları alışverişleri sonrasında toplamda 200 TL'ye varan MaxiPuan hediye ediyor ancak bu kampanyadan sadece Türkiye İş Bankası müşterileri yararlanıyor, hatta kampanyadan yararlanmak için Türkiye İş Bankası müşterisi olmanız da yeterli değil. Aynı zamanda Maximum kredi kartı sahibi olmanız gerekiyor.

Kampanya Detayları

Kampanyaya katılmak için ise Maximum Mobil uygulamasının cep telefonunuzda yüklü olması gerekiyor, ardından Maximum Mobil uygulamasında “Kampanyalar” bölümünden ilgili kampanyadaki “KATIL” butonuna tıklayarak katılabilirsiniz. 1 Ocak 2022 ve 31 Ocak 2022 tarihleri arasında kazanılan MaxiPuan’lar yalnızca Maximum anlaşmalı işyerlerinde geçerliliğini koruyor. MaxiPuan’larınız 10 Şubat 2022 tarihinde son alışveriş yaptığınız kartınıza yüklenecektir. Kazandığınız MaxiPuan’ları ise 10 Mart 2022 tarihine kadar kullanmaya devam edebilirsiniz. 10 Mart 2022'den sonra kazandığınız MaxiPuan'lar silinecek.