İstanbul Kart ardı ardına yapmış olduğu kampanyalarla İstanbullular için oldukça avantajlı koşullar yaratıyor. Yine yapılan son kampanya ile İstanbulkart ile yapacağınız ikinci ve sonraki 200 TL ve üzerindeki ödeme sonrasında Dijital İstanbulkartınıza bir geçiş tutarı da hediye olarak yüklenecek. İşte detaylar!

28 Şubat Son Gün!

İstanbul toplu ulaşımı konusunda önemli kampanyalar sunduğu İstanbulkart ile İstanbulluların ulaşımlarını daha uygun ve ekonomik hale getirmeye çalışıyor. Bu kapsamda gündeme gelen kampanyalardan birisi ise 1 Şubat - 28 Şubat tarihleri arasında geçerli olacak. 01-28 Şubat tarihleri arasında geçerli olan kampanya kapsamında fiziksel İstanbulkart ile tek seferde yapacağınız 200 TL ve üzeri alışverişten sonra farklı günlerde yapacağınız ikinci, üçüncü ve dördüncü 200 TL ve üzeri alışverişlerin her birinde bir geçiş tutarı Dijital İstanbulkart’ınıza hediye olarak aktarılacak. Ancak bu konuda koşulları sağlayan başarılı ödemelerin ardından ilgili ödemenin iptal işlemi gelirse kullanıcı ödül alamayacak. Başarılı ödemelerin ardından ise her ödeme sonrası birer geçiş tutarında ödül kaydedilerek kampanya bitiminde Dijital İstanbulkart’ınıza toplu olarak yüklenecek. Kampanya bireysel olarak geçerli olacağından dolayı her bir kullanıcı sadece bir İstanbulkart’ı ile kampanyadan faydalanabilecek.

Yapı Kredi Müşterilerinin Dikkatine! Evinize Su, Elektrik, Doğalgaz Faturası Geliyorsa Hemen 150 TL Alabilirsiniz Yapı Kredi Müşterilerinin Dikkatine! Evinize Su, Elektrik, Doğalgaz Faturası Geliyorsa Hemen 150 TL Alabilirsiniz

Kampanyaya Dair Diğer Detaylar

İstanbulkart tarafından yapılan kampanya dönemi boyunca kullanıcı tek bir kartı ile yapacağı ödemenin ardından en fazla 3 geçiş tutarında ödül alabilir. Kazanılacak olan ödül tutarı kullanıcının dijital İstanbulkart’ına yüklenir ve söz konusu ödülün nakit karşılığı talep edilemez. Hediye geçiş tutarı Dijital İstanbulkart’ınıza yükleneceği için 3 Mart tarihinden önce telefonunuza İstanbulkart Mobil indirilmeli ve ödeme kampanyaya konu İstanbulkart İstanbulkart Mobil’e tanımlı olmalıdır. Eğer uygulamayı indirerek bu şekilde kampanyaya katılım koşullarını gerçekleştirmezseniz kullanıcıya ait Dijital İstanbulkart olmadığından dolayı ödüllendirme yapılamayacaktır. Diğer yandan kullanıcı Dijital İstanbulkart’ına yapılan ödül yüklemesini ulaşımda QR kod geçişlerinde kullanabilir. Söz konusu hediye geçiş tutarını marmaray, otobüs, metrobüs, metro ve Şehir Hatlarında İstanbulkart Mobil üzerinden QR kodla geçiş yapabilir.

Son olarak kampanyadan yararlanabilmek için kampanyaya katılmadan önce İstanbulkart’ınızın mutlaka kişiselleştirilmiş olması, açık rıza tercihlerinin açık olması ve en az bir ticari elektronik ileti izninin verilmiş olması zorunludur.