Bankalar tarafından dijital ödeme çözümleri sürekli geliştirilerek kullanıcılarının hizmetine sunuluyor. Dolayısıyla her banka kendi ürünlerinin kullanımının yaygınlaşmasına yönelik kampanyalara da imza atıyor. QNB Finansbank Dijital Ödeme Çözümleri ve dolayısıyla QNB Finansbank kredi kartlarının daha yaygın kullanılmasına yönelik yeni bir kampanya başlatmış durumda. CardFinans kredi kartlarının Dijital Ödeme Çözümleri olan Mobil Temassız Ödeme ( NFC ) ve Kara Kod Ödeme yöntemlerine kayıt edilmesi halinde, yapılacak ilk 200 TL üzeri alışverişten 10 TL ParaPuan kazanma avantajı sunuluyor. Bu avantajdan bir müşteri en fazla 100 TL ParaPuan kazanabileceği şekilde 10 defa yararlanabiliyor.  Dijital ödeme çözümlerinin daha yoğun kullanılmasını sağlamayı hedefleyen kampanya, daha temassız bir yaşam sürdürmemizi sağlamaya çalışıyor.

QNB Finansbank Dijital Çözümleri Kullan 100 TL Kazan Kampanyası

Salgın döneminde temassız şekilde gerçekleştirdiğimiz ödemelerin, yaşamlarımız ve sağlığımız açısından ne denli önemli olduğunu anlamıştık. Salgının kontrol altına alınmasından sonra, tüm alışkanlıklarımızla birlikte, yaşam standartlarımızda değişti. Buna uygun olarak online ve temassız olarak sunulan bankacılık hizmetleri de büyük bir önem kazandı. Bu durum sürekli daha gelişmiş temassız ödeme yöntemlerinin oluşturulmasına neden oluyor.

QNB Finansbank Dijital Ödeme Çözümleri arasında yer alan Kare Kod ile Ödeme, Mobil Temassız Ödeme ( NFC ) sistemleri, temassız ödemeler gerçekleştirmemizi sağlayan yeni ürünler. Bu çözümlerin müşterileri tarafından daha fazla kullanılmasını amaçlayan banka, bu amaçla özel bir kampanya hazırladı. Kampanyayla 100 TL ParaPuan kazanma şansınız bulunuyor.

QNB Finansbank Dijital Çözümleri Kullan 100 TL Kazan Kampanyası Özellikleri

QNB Finansbank Mobil uygulamasına girerek, CardFinans kredi kartınızı Mobil Temassız Ödeme ve Kare Kod ile Ödeme hizmetlerine tanımlayabilirsiniz. Bu tanımlamayı gerçekleştirdikten sonra, bu yöntemlerle yapacağınız ilk 200 TL ve üzeri alışverişinizden 10 TL ilave ParaPuan kazanabiliyorsunuz.

Üstelik bundan sonra yaptığınız her 200 TL ve üzeri alışverişinizde de 10 TL ParaPuan kazanmaya devam ediyorsunuz. Bir müşteri en fazla 100 TL kazanacak şekilde kampanyadan faydalanabiliyor. Kampanyanın avantajları sadece yurtiçi olarak yapılan alışverişlerde geçerli. Yurtdışı alışverişleriniz, kampanya kapsamında değerlendirilmiyor. 100 TL ParaPuan fırsatından yararlanmak için, 20 Mayıs 2022 tarihine kadar tanımlamalarınızı yapmanız gerekiyor.

Elektrik Faturanızda İsminiz Yazıyorsa En Yakın PTT Şubesine Gidin! Faturanızı 216 TL Daha Az Ödeyebilirsiniz! Elektrik Faturanızda İsminiz Yazıyorsa En Yakın PTT Şubesine Gidin! Faturanızı 216 TL Daha Az Ödeyebilirsiniz!