Birikiminiz olmasa bile acil masraflar gözünüzü korkutmasın. Düşük gelirler, yüksek tutarlı ihtiyaçlar her zaman ciddi ekonomik sıkışıklıklara yol açmıştır. Türkiye’nin kamu bankası Vakıfbank, birikiminiz olmadığı için ihtiyaçlarınızı ertelemek zorunda kalmamanızı sağlayan ihtiyaç kredisi kampanyası sunuyor. Pandemi dönemi koşullarına özel uygun faiz oranları ve bütçeye göre düzenlenen ödeme koşullarıyla Vakıfbank’ın ihtiyaç kredisi rahat nefes almanızı sağlıyor.

Vakıfbank N11 Kampanyası

Vakıfbank tüm ihtiyaçlarınızı uygun koşullarda karşılayabileceğiniz dijital kredi ürününü sunuyor. Vakıfbank ile n11.com arasında imzalanan protokol ile tüm ihtiyaçlarınızı çok uygun koşullarda karşılayabiliyorsunuz.

Vakıfbank ile n11.com arasında düzenlenen protokol kapsamında n11.com’da yapacağınız alışverişlerinizin ödemelerini Vakıfbank Dijital Kredi ile yapabilirsiniz. Vakıfbank Anına Dijital Kredi veya Vakıfbank Taksitli Ek Hesap seçenekleriyle n11.com alışverişinizin ödemesini gerçekleştirebilirsiniz.

Vakıfbank N11 Dijital Kredi İle Ödeme

n11.com’da yapacağınız alışverişlerinizin tüm ödemelerini Vakıfbank “Dijital Kredi ile Ödeme” seçeneğini kullanarak yapabilirsiniz. n11.com alışverişlerinizde sayfadan ayrılmadan hemen Vakıfbank dijital krediye başvurabilir ve anında onaylanan alışveriş tutarınız kadar kredi limiti ile ödemenizi tamamlayabilirsiniz.

Garanti BBVA Müşterileri Geri Ödemesiz 1.000 TL Alacak! Tek Yapmanız Gereken TC Kimliğinizle Başvurmak! Garanti BBVA Müşterileri Geri Ödemesiz 1.000 TL Alacak! Tek Yapmanız Gereken TC Kimliğinizle Başvurmak!

Alışverişlerinizde Vakıfbank dijital kredi ile ödeme yapmak için sepet ödeme ekranında “Anında Dijital Kredi ile Öde” seçeneğini seçmelisiniz. Bu şekilde 36 aya varan vade seçeneğiyle kredi başvurunuzu tamamlayabilirsiniz. Vakıfbank tarafından onaylanan dijital krediniz önce Vakıfbank vadesiz TL hesabınıza ve daha sonra “3D Ödeme Onayı” ile üye işyeri hesabına aktarılır. Böylelikle n11.com’da yapacağınız tüm alışverişlerinizde ödemelerinizi Vakıfbank’ın uygun koşullara sahip dijital kredisinden faydalanarak, gerçekleştirebilirsiniz.

Vakıfbank Anında Dijital Taksitli Hesap ile Ödeme

Vakıfbank, n11.com’da yapacağınız alışverişlerinizde nakit ihtiyacınıza dijital kredinin yanı sıra taksitli hesap ile ödeme desteği de sunuyor. Vakıfbank’ın çok uygun koşullara sahip olan dijital taksitli hesap ürününe n11.com’da alışverişinizi yaparken hemen başvuruda bulunabilirsiniz. n11.com’da yapacağınız alışverişlerinizde Vakıfbank dijital taksitli hesap ile ödeme sistemini kolayca kullanabilirsiniz.

E-ticaret sitesindeki ödeme ekranında ödeme seçeneği olarak “Masterpass” kayıtlı “Vakıfbank Bankomat Kart” seçimini yapmalısınız. Alışveriş tutarı limitine eş değer “Ek Hesap” limitiniz varsa seçilir. Ek hesap limitiniz yoksa Vakıfbank mobil veya internet bankacılığı kanallarından hemen ek hesap başvurusu yapabilirsiniz. Onaylanan başvurunuzun ardından Vakıfbank ek hesap limitiniz ile n11.com alışverişinizin ödemesini gerçekleştirebilirsiniz.