Sürprizler Bitmiyor! Acun Ilıcalı'nın MasterChef İçin Kimleri Davet Ettiğine İnanamayacaksınız Sürprizler Bitmiyor! Acun Ilıcalı'nın MasterChef İçin Kimleri Davet Ettiğine İnanamayacaksınız

Alina Boz, henüz çocuk yaşta oyunculuk hevesinin peşinden giden biri. Üstelik, birlikte rol aldığı yaşıtları gibi piyasadan kısa süre içinde silinmedi. Neyse ki, onun kaderi çocuk oyunculuktan starlığa terfi eden Sinem Kobal ve Neslihan Atagül gibi isimlere benzedi! Son olarak, geçtiğimiz sezonun en iddialı projelerinden "Maraşlı"da başrol oynayan Alina Boz, Netflix Türkiye dizisi "Aşk 101" ile büyük bir yurt dışı açılımı da yapmış oldu. Şimdi de adı star oyuncu Çağatay Ulusoy'un yeni Amazon Prime dizisinin başrolü için geçiyor!

Güzelliğiyle Dikkat Çekiyor

Alina Boz

Sözün özü, Alina Boz sektörün en iddialı oyuncuları arasında yer almayı başardı. Hem de daha 23 yaşındayken! Azminin, yeteneğinin, set disiplini ve çalışkanlığının bu başarıda payı büyük. Ama televizyon için özellikle tercih edilmesinin bir nedeni de çok güzel olması! Değişik güzelliği ile ekranda parlayan Alina Boz, formunu ve ekrandaki ışıl ışıl görüntüsünü korumak için elinden geleni yapıyor. Belli ki, güzelliğini korumak ve televizyon sektörünün güzellik standartlarına daha fazla uymak için estetik ameliyatlara da başvuruyor!

Ufak Değişimler Var

Alina Boz-1

Malum, televizyon oyuncuları artık estetiğe o kadar bağımlı hale geldi ki, botoks ve dolgu artık estetikten sayılmaz oldu! Estetik cerrahlar giderek çoğaldı ve iyi para kazanan diğer insanlar da düzenli olarak müdahaleler yaptırmaya başladı. Bunun kötü yanı ise artık genç kızların ve çocukların bile kendini beğenmemesi ve çok küçükken estetiğe başvurması oldu. Hele de ekran önündeyse! Belli ki, genç yaşta estetiğe başvuranlar kervanına Alina Boz da katıldı. 

Alina Boz-3

Alina Boz'da diğer ünlülere nazaran daha ufak müdahaleler göze çarpıyor. Eski fotoğraflarına bakacak olursak yüzünde dudak kaldırma (lip lift) ve çene hattı dolgusu (jawline) gibi bazı değişimler yaşandığını fark edebiliriz. Umarız, doğal haliyle de çok güzel olan Alina Boz'un değişimi bunlarla sınırlı kalır!