Daha öncesinde Kanal D'de yayınlanan ve ekranların en beğenilen programlarından birisi olan Kısmetse Olur, aradan geçen uzun zamanın ardından YouTube'da yeniden hayranları ile buluştu. Benim Stilim yarışma programının sunuculuğunu yapan Öykü Serter, artık Kısmetse Olur Aşkın Gücü'nü sunmaya devam ediyor. Yayınlandığı günlerde Türkiye'nin en çok izlenen izdivaç programlarından birisi olan Kısmetse Olur, şimdi de Kısmetse Olur Aşkın Gücü ismiyle yeniden başladı. 9 kadın 9 erkek yarışmacının yer aldığı yarışma 12 Aralık Pazartesi günü yayınlanan ilk bölümüyle sosyal medyanın en çok konuştuğu programlardan birisi oldu. İşte detaylar!

Maddiyat, Maçoluk ve Kıskançlık Önemli Dediler

Bakalım Kısmetse Olur Aşkın Gücü programının ilk bölümü 5 yılın ardından 12 Aralık Pazartesi günü ilk bölümüyle YouTube'da yayınlandı. Yarışmada 9 kadın 9 erkek aday bulunurken, gelinler evinde Yaren, Yeliz, Cansel, Ayşenur, Aybüke, Şeyda Nur, Tuğçe, Simge ve Merve yer aldı. Genellikle tüm gelin adaylarının bir erkekte en çok önem verdikleri kriter ise maddiyat, maçoluk ve kıskançlık oldu. Programın ilk bölümünde erkek adaylar, kızlar evine giderek 3 dakika içerisinde kendilerinden bahsettiler. Bu esnada adaylar arasında ufak tefek ve tatlı tatlı atışmalar da yaşandı.

Erkekler Karakter Dedi

Damatlar evinde buluna isimler ise Oğulcan, Erol, Serdar, Bilek, Zeyd, Sedat, Kaan, Tolga ve Erhan. Aslına bakarsanız yarışmada bulunan gelin ve damat adaylarına baktığımızda damatlar evindeki tüm adayların gelinlere göre daha sakin ve daha farklı karakterlerde oldukları görülüyor. Kızlar genellikle para ve maçoluk derken, erkeklerse bunları isteyen karakterlerin yanlarında asla işinin olmadığını söylediler. Hatta bu söylemleri ile kızları epey bir şaşırttılar. Erkekler aradıkları şeyin maddiyattan önce karakter olduğunu ve kendileriyle birlikte olacak kişinin de para için değil karakteri için birlikte olmasını istediklerini söylediler. Ama tüm bunlara rağmen gelin evinde en çok konuşulan isim tabii ki Erhan oldu. Çünkü Erhan, baba mesleği olan mücevher tasarımı işi ile uğraşıyormuş.

Artık Vize Almak Daha mı Kolay Olacak? Schengen'de Yeni Dönem: Dijitalleşme Teklifi Kabul Edildi! Artık Vize Almak Daha mı Kolay Olacak? Schengen'de Yeni Dönem: Dijitalleşme Teklifi Kabul Edildi!

Diğer yandan bu yeni format gereği gelin adayları damat adayları arasından beğendikleri kişiye puan verdi. Bu puanlamanın sonucunda Serdar ve Erol eşit oy aldılar. Ancak ikinci kez yapılan oylamanın ardından kazanan isim Serdar oldu.