TV8'in fenomen yarışması "MasterChef", daha önce defalarca kez denenmiş ama beğenilmemiş bir formatı rating şampiyonu yapmayı başardı. Bu başarının altında Acun Ilıcalı'nın yarışma formatlarını Türkiye'ye uyarlama konusunda usta olmasının yanı sıra, jüride yer alan şeflerin birbirlerini mükemmel bir şekilde tamamlaması da yatıyordu. 2018'de başlayan yarışmanın jürisinde usta şefler Hazer Amani, Mehmet Yalçınkaya ve Somer Sivrioğlu yer alıyordu.

Somer Sivrioğlu Danilo Zanna Mehmet Yalçınkaya-1

2019'da Hazer Amani'nin yerine gelen Danilo Zanna ile birlikte program zirve noktasına ulaştı! Sempatikliği ve ekranda ışıldaması sayesinde kadroyu mükemmel bir şekilde tamamlayan Danilo Zanna, reklam anlaşmaları ve sosyal medya hamleleriyle çok öne çıkmaya başladı. Mehmet Yalçınkaya ve Somer Sivrioğlu ise şef olarak öne çıkmayı ve "MasterChef" dışındaki alanlarda geri planda kalmayı seçti. Ama son günlerde özellikle Somer Sivrioğlu'ndan ataklar görmeye başladık!

Bunu Kimse Bilmiyordu! Demet Akalın'dan Bomba Estetik İtirafı: "Yıllara Meydan Okumak İçin..." Bunu Kimse Bilmiyordu! Demet Akalın'dan Bomba Estetik İtirafı: "Yıllara Meydan Okumak İçin..."

Gıybet Paylaşımı Şaşırttı

Somer Sivrioğlu Danilo Zanna Mehmet Yalçınkaya

Danilo Zanna, Somer Sivrioğlu ve Mehmet Yalçınkaya programda birbirlerini harika bir şekilde tamamlasa da çekimler dışında üçünü bir arada yakalamak oldukça zor. Danilo Zanna genellikle ailesine vakit ayırmayı tercih ederken, Somer Sivrioğlu ve Mehmet Yalçınkaya'yı daha sık bir arada görebiliyoruz. Bu ikiliye neredeyse kanka oldular demek bile mümkün!

Somer Sivrioğlu Mehmet Yalçınkaya

Somer Sivrioğlu da sık sık Mehmet Yalçınkaya'yla daha yakın olduklarını belli eden paylaşımlar yapmaya başladı zaten. Mehmet Yalçınkaya'yla bugünkü çekimlere ait bir fotoğraflarını "Hep bir plan. Hep bir gıybet." notuyla paylaşan Somer Sivrioğlu, sosyal medyayı ayağa kaldırdı. Danilo Zanna'nın yokluğu dikkat çekerken ikilinin ne planladığı da merak konusu oldu. Anlaşılan o ki, "MasterChef"te yarışmacılar arasında yaratılan entrika sadece onlarla sınırlı kalmıyor. Şeflerin de başı bu tarz entrikalarla derde girmiş gibi görünüyor. Bakalım, "MasterChef"in yeni bölümlerinde bu planlardan ipuçları görebilecek miyiz? Merakla bekliyoruz!