Akbank yeni müşteri kazanımı arttırmak için, son zamanlarda sürekli yeni kampanyalar ve bankacılık ürünleri hazırlıyor. Bankanın teknolojiyi bankacılık ürünleri ve hizmetlerine uyarlama konusunda ki üstünlüklerinin tanıtımını da hedefleyen yeni bir kampanya hazırlanmış. 10.000 TL üst sınırla kullanabileceğiniz bu finansman kredisini %0,99 gibi örneği olmayan düşük bir faiz oranıyla kullanabiliyorsunuz. Bu avantajdan faydalanabilmek için yapmanız gereken tek şey, Akbank Mobil uygulamasını akıllı cihazınıza indirerek, bankaya bile gitmeden yeni müşteri olmak.

Akbank %0,99 Faizli 10.000 TL Kredi Avantajından Nasıl Yararlanırım?

Daha önce Akbank müşterisi olmayanlar, akıllı cihazlarına Akbank Mobil uygulamasını indirerek, “Akbanklı olmak istiyorum” seçeneğini kullanarak, bankanın müşterisi olmaları gerekiyor. Bankanın şubelerine başvurarak Akbanklı olan kişiler, kampanyadan faydalanamıyor. Kampanyadan sadece Uzaktan erişimle Akbanklı ol işlemlerini tamamlayanlar faydalanabiliyor. Buradaki işlemlerin ardından, kurye aracılığıyla gönderilen evrakların tarafınıza ulaşması sağlanıyor. Belgelerin onaylanmasının ardından 5 gün içerisinde, Mobil ve İnternet şubesi aracılığıyla 10.000 TL kredi başvurunuzu yapmanız gerekiyor.

Yapı Kredi Müşterilerinin Dikkatine! Evinize Su, Elektrik, Doğalgaz Faturası Geliyorsa Hemen 150 TL Alabilirsiniz Yapı Kredi Müşterilerinin Dikkatine! Evinize Su, Elektrik, Doğalgaz Faturası Geliyorsa Hemen 150 TL Alabilirsiniz

Onaylanan krediniz 12 ay vadede geri ödenmek üzere, % 0,99 faizle hemen hesabınıza aktarılıyor. Bankanın kredi başvurusunu onaylamama hakkı bulunuyor. Bunun için İhtiyaç Kredisi Akbank politikalarına uygun şartları taşımanız gerekiyor. Kampanya sadece gerçek kişilerin katılabileceği koşuluyla sunuluyor. Tüzel kişiler bu avantajdan faydalanamıyor.

Akbank %0,99 Faizli 10.000 TL Kredi Kampanyası Koşulları

Akbank’ın sunduğu 10.000 TL 12 ay vadeli, % 0,99 faizli kredi avantajından sadece yeni Akbanklı olanlar faydalanabiliyor. Akbank’ın yeni müşterisi olmanın yanı sıra, müşteri olma sürecini Akbank Mobil uygulaması aracılığıyla uzaktan gerçekleştirmek gerekiyor. Kampanya sürecinde, bankanın şubelerine giderek müşteri olanlar, bu avantajdan yararlanamıyor.

Kampanyanın avantajlarından faydalanmak isteyenler, akıllı cihazlarına indirdikleri Akbank Mobil uygulaması aracılığıyla “Akbanklı olmak istiyorum” seçeneği işaretlenerek bankanın yeni müşterisi olmalıdır. Buradaki adımlar takip edilerek müşteri olma süreci tamamlandıktan sonra, banka tarafından kurye aracılığıyla gerekli belgeler ve kartlar gönderiliyor. Evrakların size ulaşıp onaylanmasının ardından, Mobil ve internet bankacılığını kullanmaya başlayabiliyorsunuz. Kredi başvurunuzu bu aşamada yapabiliyorsunuz. İhtiyaç kredisi kapsamında sunulan bu finansman desteği, banka tarafından olumlu bulunduğunda, onaylanan krediniz hesabınıza hemen geçiriliyor. Krediyi sadece 12 vade seçeneğiyle kullanabiliyorsunuz. Daha yüksek limitli ve daha uzun vade seçenekli kredi finansman destekleri konusunda, bankanın diğer ürünlerine başvurmanız gerekiyor.