Olayların kadını Demet Akalın, geçtiğimiz kış boyunca geçinemediğinden yakındı. Pandemi sebebiyle eğlence mekanları kapanıp konserler yasaklanınca, ünlü şarkıcı evinin kredisini ödemekte bile zorlandı. Bu kış ise aynı duruma düşmemek için çok çalıştı ve tedbirini aldı. Akalın para kazanmaya resmen doyamadı.

Demet ve Alişan ile Sabah Sabah Olaylı Bir Finale İmza Attı

demet akalın alişan-1

2 yıldır her alanda olduğu gibi ekonomik anlamda da hepimizi zorlayan pandemi koşulları sebebiyle, geçtiğimiz yıl bu zamanlarda Demet Akalın ortisi Alişan ile birlikte televizyon programı yapmaya başladı. Sezon boyunca Demet ve Alişan ile Sabah Sabah programıyla ekranlara glen Demet Akalın, sezon finalinde olay yarattı.

demet akalın gergin3-1

Demet Akalın ve Alişan'ın sözleşmesi bitince kanal gelecek sezon için Seda Sayan'a teklif götürdü. Teklifi kabul eden Kaıdrgalı bu haberi Demet Akalın'a verince ise kıyametler koptu. Akalın haberi alır almaz Seda ablasını sosyal medya hesabından silip engelledi. Seda Sayan bu konu ile ilgili bir video paylaşıp kimsenin ekmeğiyle oynamadığını anlatmaya çalışsa da nafile, Demet Akalın daha da sinirlendi.

Ne Yapsa Yaranamıyor! Eleştirilerden Kurtulamıyor: Netflix'le Dönmeye Hazırlanan Hazal Kaya Bu Kez Kimden Azar Yedi? Ne Yapsa Yaranamıyor! Eleştirilerden Kurtulamıyor: Netflix'le Dönmeye Hazırlanan Hazal Kaya Bu Kez Kimden Azar Yedi?

demet akalın'ın seda sayan paylaşımı-2

Seda Sayan'a cevap olarak kendi sosyal medya hesabında bir açıklama yayınlayan Demet Akalın, kızdığı konunun Seda Sayan'ın teklifi kabul etmesi değil, bu haberi final günü ekiple duygusal anlar yaşarken vermesi olduğunu söyledi. "Cenaze evine davulla gidilmez" diyerek tavrını belli eden Akalın, "Beni bir daha seninle yanak yanağa göremezler" sözüyle de çok sevdiği Seda Sayan'a resti çekti.

Polemikleri Kenara Bırakıp Hit Şarkısına Yoğunlaştı

demet akalın bidaha

Bu polemiğin ardından ise Demet Akalın bu yazın hit şarkısını çıkarmak için çalışmalara başladı. Hatta klip çekimleri için de Amerika'ya gitti. Ancak Akalın'ın hit şarkısını bu yaz, Hadise'nin Hay Hay'ı gölgeledi. Ne yaparsa yapsın youtube üzerindeki izlenme oranlarında Hadise'ye yetişemeyen Demet Akalın'ın sahte izlenme satın aldığı bile iddia edildi.

Kışın İşsiz Kalmamak İçin Gelinim Mutfakta ile Anlaştı

demet akalın-3

Ancak ünlü popçu bu söylentileri kulak ardı ederek işine baktı. Klip çekimlerinin ardından tatil için Çeşme'ye giden Demet Akalın, açılan eğlence mekanlarında sahne almaya başladı. Hemen hemen her iş teklifini değerlendiren Akalın, arada İstanbul'a dönerek gelecek sezon için yeni bir anlaşma imzaladı. Hem de Seda Sayan'ın ayrıldığı Gelinim Mutfakta programı ile.

Para Kazanmaya Doyamadı

Hem televizyon programı hem konserler derken bir hayli kazanç elde eden Demet Akalın paraya doyamadı. Kazancını yangında ve selde mağdur olan kişilerle de paylaşan ünlü şarkıcı, yazın sonlarına yaklaşırken tekrar konserlere başladı. Sahne aldığı mekanda izleyenleri coşturan Demet Akalın, o anları sosyal medya hesabında paylaştı.