Ülkemizin en konuşulan isimlerinden olmayı başaran Demet Akalın, sahne kıyafetleriyle de adından söz ettirmeyi başarıyor. Son zamanlarda şarkılarından daha çok Instagram ve Twitter paylaşımlarıyla gündeme gelen Demo, bu sefer dün akşam tercih ettiği sahne kıyafetiyle herkesi şaşırttı. Bildiğiniz gibi geçtiğimiz yıllarda da ünlü markaların kıyafetlerini tercih eden ancak başarısız kombinlerle sosyal medyada linçlenen Demet Akalın, bugün yine sosyal medyanın gündemindeydi. Tüm rakiplerinin ultra cesur kıyafet tercihlerinin ardından Demet Akalın, dün akşam aldığı sahnede tercih ettiği eşofman ile herkesi şaşırttı.

Ünlü İsimler Sahnenin Tozunu Attırıyor!

Bildiğiniz gibi son dönemlerde ünlü kadınlarımız arasında kıyasıya bir sahne kıyafeti yarışı yaşanıyor. Koronavirüs pandemisinin ardından yeniden sahneye çıkan ünlülerimiz fizik şov yapmayı ihmal etmiyor. Özellikle de son zamanların en konuşulan isimleri arasında Gülşen yer alıyor. Genellikle sesinden daha çok giydiği kıyafetler ve sahne danslarıyla magazin gündeminin en çok konuşulan isimleri arasında yer alan Gülşen'den sonra; Seda Sayan ve Ajda Pekkan da sahne kıyafetleri konusunda oldukça iddialı!

Ancak ünlülerimizin tercih ettiği bu kıyafet seçimleri genellikle sosyal medyanın ikiye bölünmesine neden oluyor. Sosyal medya kullanıcılarının bazıları kıyafetleri çok beğenirken bir diğer kesim ise oldukça açık olduğunu söylüyor. Kıyafetlerin açıklığından dem vuran kişiler arasında ise Demet Akalın'ı görüyoruz. Ünlü şarkıcı, bu sahne kıyafetlerinin abartılı şekilde açık olduğunu belirtmeden duramıyor.

Demet Akalın'ın Şaşırtan Sahne Tarzı!

Gülşen ve diğer rakiplerinin çıplaklık ile ön plana çıktığını iddia eden Demet Akalın, dün akşam aldığı bir sahnede tercih ettiği kıyafetleriyle herkesi şaşırttı. Ünlü güzelimiz geçtiğimiz yıllarda yine benzer eşofman kombinleriyle karşımıza çıkmış ve sosyal medyadan linçlenmişti. Dün akşam ise yine Gucci markalı bir eşofman ile sahne alan Demet Akalın, rakiplerine; "Soyunmadan da dikkat çekebilirim!" mesajını verdi! Ancak Demet Akalın'ın eşofman tarzı sosyal medyada eleştiri konusu oldu.