Güzel şarkıcı Demet Akalın işi gücü bıraktı ülke gündemine odaklandı! Önce yangınlar şimdi de...

Ülkemizde devam eden yangınlar içimizi de cayır cayır yakarken, ünlüler camiasından birçok kişi tepkisi dile getirmekten geri durmuyor. Hem yangınlara hem de zamanında müdehale edilememesine tepki gösteren kişilerden biri de Demet Akalın! Güzel şarkıcı hem sosyal medyadan yangın paylaşımları yapmaya devam ederken hem de Tokyo'da düzenlenen Dünya Olimpiyatlarında derece alan sporcularımızı tebrik etmeyi unutmadı.

Güzel şarkıcı Demet Akalın sosyal medyayı aktif olarak kullanan ünlüler listesinde zirveyi zorluyor. Hayatından paylaşımlar yapmayı ihmal etmeyen Demet Akalın aynı zamanda ülke gündemini de yakından takip ediyor. Özellikle Koronavirüs pandemisi sırasında bol bol linçlenen Demet Akalın, aşı konusunda da ısrarcı olmuştu.

İçimiz Yanıyor!

Hatta Demet Akalın, Koronavirüs aşısı olurken video çekmeyi unutunca; doktoruyla birlikte "aşı oluyormuş" gibi yaparak o anları Instagram hesabında paylaştı fakat dikkatli sosyal medya kullanıcıları enjeksiyonun kapalı olduğunu fark edinde ortalık bir anda karıştı.

Bugün ise güzel şarkıcı ilk olarak Türkiye'nin güneyinde devam eden ve içimizi parçalayan yangınları çıkaranlara isyan etti sonrasında da Tokyo'da devam eden olimpiyatlarda altın madalya alan okçumuz Mete Gazoz'u ve çeyrek finale yükselen Kadın Milli Voleybol Takımımızı tebrik etti. Siz söyleyin bu Demet Akalın hangi birine yetişsin?

Özellikle Çocuklarınız Bu Pastaya Bayılacak! Karpuz Görüntüsünde Bol Çilekli Pasta Yapıyoruz... Özellikle Çocuklarınız Bu Pastaya Bayılacak! Karpuz Görüntüsünde Bol Çilekli Pasta Yapıyoruz...

Demet Akalın Ülke Gündemine Yetişemiyor!

İlk olarak birkaç gündür yangın paylaşımlarıyla hem yangınları çıkartanlara hem de zamanında müdehale etmeyen yetkililere sitem eden Demet Akalın, Türk Hava Kurumu Başkanı Cenap Aşçı'nın istifa etmesini istemişti. Manavgat yangınının başladığı ilk gece yangına müdehale etmek yerine düğüne giden Cenap Aşçı tüm Türkiye'den tepki aldı! Fakat Demet Akalın'ın sitemleri bugün bile devam ediyor.

demet-akalin-010.png

Yangın paylaşımları arasında ise Tokyo'dan güzel haberler gelmeye devam ediyor. Dünya Olimpiyatlarında başarılı sporcularımız yüzümüzü biraz da olsa güldürmeyi başardı. İlk altın madalya ise okçu Mete Gazoz'dan geldi. 22 yaşındaki Mete Gazoz, tarihe adını altın harflerle kazımayı başardı. Kadın Milli Voleybol Takımımız ise çeyrek finale yükseldi.

demet-akalin-006.png

Bu haberlere kayıtsız kalamayan Demet Akalın, ülke gündemini takip etmeye çalışmaktan yorgun düştü!

demet-akalin-009.png