Gündelik hayatımızda yaptığımız alışverişlerin listesi günden güne daha da uzamaya başladı, ceplerden çıkan paralar artarken alabildiğimiz ürün sayısı azalmaya devam ediyor.

Milyonlarca kişi asgari ücretle hayatını idame ettirmeye çalışırken kredi kartlarındaki borçlar kartopu misali hızla artıyor, bu tip durumlarda ise vatandaşların yardımına yine bankalar koşuyor. Müşteri sayılarını arttırmak isteyen bankalar yeni kampanya ve avantajlı fırsatlarla karşımıza çıkmaya devam ediyor.

Bu bankalardan biri de Denizbank oldu! Zor durumdaki vatandaşların yardım çığlığına sessiz kalmayan Denizbank, elini taşın altına koyarak yeni bir kampanyaya imza attı. Aralık ayında kredi kartı başvurusu yapan kişilere özel olarak 600 TL'ye varan indirim kampanyasını duyurdu. Eğer siz de henüz Denizbank müşterisi değilseniz Aralık ayında, Denizbank kredi kartına başvuru yaparsanız 600 TL'ye kadar indirim kazanma şansını yakalayabilirsiniz!

Denizbank'ın 600 TL İndirim Kampanyası Nedir?

Denizbank'ın müşterilerine sunmuş olduğu 600 TL indirim kampanyasından yararlanmak için henüz Denizbank'lı olmamış olmanız gerekiyor. Bu fırsat sadece ilk kez Denizbank'lı olacak müşteriler için geçerli ancak sadece Denizbank müşterisi olmanız da yeterli değil, aynı zamanda Denizbank kredi kartına da başvuru yapmış olmanız ve başvurunuzun da kabul edilmiş olması gerekiyor. Eğer siz de Denizbank kredi kartına başvuru yaptıysanız ve başvurunuz olumlu sonuçlandıysa, 3 ay boyunca yapacağınız internet alışverişlerinizin yarısını Denizbank sizin yerinize ödüyor ve bu sayede 3 ay boyunca toplamda 600 TL'ye varan indirim kazanmış oluyorsunuz.

Bu Coinleri Almayanlar Çok Üzülecek, Yatırım Uzmanları x50 Yapma Potansiyeli Olan Coinleri Tek Tek Açıkladı! Bu Coinleri Almayanlar Çok Üzülecek, Yatırım Uzmanları x50 Yapma Potansiyeli Olan Coinleri Tek Tek Açıkladı!

Denizbank'tan 600 TL İndirim Nasıl Kazanabilirim?

Her ay en fazla 200 TL, 3 ayın sonunda da toplamda 600 TL indirim kazanma şansınız bulunuyor. Bunun için tek yapmanız gereken Denizbank müşterisi olarak, Denizbank'ın kredi kartına başvuru yapmak. Aralık ayı içinde onay alan Denizbank müşterileri anında internet harcamalarının yarısını iade almaya başlıyor. Aralık, Ocak ve Şubat aylarında internet üzerinden yapılan alışverişlerin en fazla yarısı olacak şekilde ayda azami 200 TL, 3 ay içinde de toplamda en fazla 600 TL indirim kazanma şansı sizleri bekliyor.

Ayrıca bu kampanya sadece asıl kredi kartı başvuruları için geçerliliğini koruyor, ek kart ya da sanal kartlardan indirim kazanma şansınız bulunmuyor. Kampanya için son başvuru tarihi ise 31 Aralık 2021.