Kurulduğu günden bu yana teknolojik gelişmeleri yakından takip eden Denizbank, bu sayede şubeye dahi gitmeden kredi almanıza olanak tanıyor.

Teknolojinin geldiği nokta bankacılık işlemleri açısından da büyük avantajlar yaratmaya devam ediyor. Ve elbette bu değişimi yakından takip eden bankalar kazanmaya devam ediyor. Deniz Bank da değişen teknolojiye ve çağa yakından ayak uyduran bankalar arasında yerini koruyor. Herhangi bir ihtiyacınız ortaya çıktığında konut, taşıt ya a ihtiyaç kredisi çekmeniz gerektiğinde şubeye bile gitmeden evinizin konforunda rahatlıkla kredi başvurunuzu yapabilir ve dijital bankacılığın tadını doya doya çıkarabilirsiniz.

Kimler Denizbank’tan Kredi Çekebilir, Başvuru Yolları Nelerdir?

denizbank 2-1

Denizbank’ın kredi olanaklarından yararlanabilmenizi için öncelikle 18 yaşınızı doldurmuş olmanız gerekiyor. Bunun yanı sıra kredi ve kredi kartı ödemelerinizi zamanında ve tam olarak yapmış olmalısınız. Çünkü aksi takdirde sizi bekleyen çok da iyi bir kredi notu olmayacaktır. Denizbank’tan kredi alabilmenin en önemli koşullarından birisi de makul ve risksiz bir kredi notuna sahip olmaktan geçiyor. Ayrıca bunun yanı sıra çekmiş olduğunuz krediyi ödeyebileceğinizi belgeleyebileceğiniz bir gelirinizin olması gerekir. Eğer tüm bu şartları sağlıyorsanız Denizbank kredisi sizin için sadece bir tık ötede diyebiliriz. Çünkü şubeye bile gitmenize gerek kalmadan bankanın internet sitesi üzerinden başvurunuzu kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. Bankanın resmi internet sitesinde yer alan kredi başvuru formunu eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurmanız ise kredi başvurunuz için yeterlidir.

Bu Fiyatları Görenler En Yakın A101 Şubesine Akın Edecek, Tüm Ürünler Kasada %25 Daha İndirimli Olacak! Bu Fiyatları Görenler En Yakın A101 Şubesine Akın Edecek, Tüm Ürünler Kasada %25 Daha İndirimli Olacak!

DenizBank Kredi Başvurusunda Gerekli Belgeler

denizbank1-1

Denizbank kredi olanaklarından yararlanabilmek için bankaya vermeniz gereken evrakları ise şu şekilde sıralayabiliriz:

 • Başvuru sahibine ait nüfus cüzdanı
 • Başvuru sahibinin ikamet belgesi ya da son 3 aya ait telefon, doğalgaz ya da elektrik faturası
 • Gelir Belgesi
  • Memurlar: Maaş bordrosu
  • Özel Sektör Çalışanları: Maaş bordrosu ve şirket imza sirküleri
  • Emekliler: Emekli aylık dökümü
  • Şirket Ortakları: Güncel vergi levhası, bilanço, gelir tablosu, imza sirküleri ve oda kayıt belgesi
  • Çiftçiler: Çiftçilik belgesi, arazi tapu fotokopileri
  • Gayrimenkul Kira Geliri Olanlar: Tapu belgesi, ilgili kira kontratı

Eğer banka sizden kefil isteyecek olursa bu belgelerin aynını kefiliniz için de beyan etmeniz gerekiyor.

İnternet üzerinden yapacağınız başvurunuzun ardından banka yetkilileri en kısa süre içerisinde başvurunuzu inceleyerek size geri dönüş yaparlar. Eğer bankadan olumlu bir dönüş alırsanız yukarıdaki evraklarınızı teslim eder etmez de krediniz hesabınıza geçirilir.