Emekliler için bankaların sundukları özel avantajlar, emeklilere önemli fırsatlar kazandırıyor. Bankacılık işlemlerini ücretsiz yapabilmekten, çok düşük faizli ihtiyaç kredilerine kadar pek çok avantaj, emeklilere özel olarak sunuluyor. Emeklilere özel ihtiyaç kredisiyle, emekliler %1.78’den başlayan faiz oranlarıyla tüm ihtiyaçları için hemen kredi kullanabiliyor.

Denizbank Emeklilere Özel Transfer Kredisi

Denizbank, emeklilere sunduğu kampanyalara bir yenisini daha ekledi. Emekli maaşını Denizbank’a taşıyanlar emekli promosyon ödemelerinin dışında pek çok bankacılık işlemini ücretsiz olarak yapabiliyor. Ayrıca Denizbank’ın emeklilere özel “Transfer Kredisi” kampanyası sayesinde diğer bankalarda olan borçlarını tek bir çatı altında ve çok daha uygun koşullarda bir araya getirebiliyor.

Denizbank, emeklilerin diğer bankalarda olan kredi ve kredi kartı borçlarını düzene sokmak, gecikmedeki borçlarından kredi sicillerinin olumsuz etkilenmemesi ve daha uygun ödeme koşullarından yararlanabilmelerini sağlıyor. Denizbank emeklilere özel transfer kredisi için 31.03.2022 tarihine kadar size en yakın Denizbank şubelerine başvuru yapabilirsiniz.

36 Ay Vadeli Transfer Kredisi Kampanyası

Denizbank’ın emeklilere özel sunduğu transfer kredisi kampanyası sayesinde diğer bankalardaki gecikmede olan borçlarınızı cazip koşullarla Denizbank’a taşıyabilirsiniz. Üstelik sadece %1.78’den başlayan kredi faiz oranları ile banka borçlarınızın çok daha uygun ödeme koşullarıyla düzene sokulması mümkün oluyor.

Cüzdanında ING Kartı Taşıyanların Dikkatine, 31 Mart Tarihine Kadar Başvuru Yaparsanız Anında İndirim Kazanacaksınız! Cüzdanında ING Kartı Taşıyanların Dikkatine, 31 Mart Tarihine Kadar Başvuru Yaparsanız Anında İndirim Kazanacaksınız!

Denizbank’ın %1.78’den başlayan kredi faiz oranlarını uyguladığı transfer kredisinde tam 36 aya varan vade fırsatından da yararlanabiliyorsunuz. Ayrıca emekli maaşınızı Denizbank’a taşıyarak kefil veya ipotek gerektirmeden hemen size özel belirlenecek kredi faiz oranları ile transfer kredisini kullanabilirsiniz. Denizbank’tan diğer bankalardaki 100.000 TL’ye kadar olan borçlarınız için transfer kredisini kullanabilirsiniz.

Transfer kredisi kampanyası kapsamında kullanacağınız 10.000 TL limiti transfer kredisinde 12 ay vadeye %1.78 kredi faiz oranından yararlanabilirsiniz. Vade seçimizi 36 ay yaparsanız kredi faiz oranı da %1.89 oranında uygulanır. Böylelikle 10.000 TL limitli transfer kredisinde 12 ay vadede 953.51 TL, 36 ay vadede ise 409.41 TL şeklinde aylık kredi taksitleri oluşturulur. Başvuru için bireysel kredi başvuru formu, nüfus cüzdanı(kimlik kartı), gelir belgesi ve son aya ait resmi fatura veya ikametgah belgesi ile başvurularınızı Denizbank şubeleri aracılığıyla yapabilirsiniz.