Denizbank’tan emekliler için özel kredi kampanası! Milyonlarca emekliyi yakından ilgilendiren Denizbank transfer kredisi ile tüm bankalara olan borçlar tek çatı altında bir araya getiriliyor. Emeklilerin diğer bankalara olan kredi borçlarını Denizbank transfer kredisini kullanarak, tek bir kredide toplayabiliyor. Kredi sicilini düzelten, ödemeleri tek krediye indiren ve çok daha uzun vade seçeneklerinden yararlanma şansı veren Denizbank emeklilere özel transfer kredisi ile ilgili tüm merak edilenler haberimizde!

Denizbank Transfer Kredi ile Vadenizi Uzatın

Salgın döneminin etkileri, artan enflasyon gibi pek çok ekonomik faktör dolayısıyla bankalara olan borçlarını ödemekte güçlük yaşayan milyonlarca emekli Denizbank’tan transfer kredisi kullanabiliyor. Denizbank transfer kredisi paketi ile emeklilerin diğer bankalara olan borçlarını kapatarak, tek bir kredi altında topluyor. Böylelikle emekliler için farklı kredi ödemelerini takip etme, farklı tarihlerde ödeme yapma, ödeyememeden dolayı kredi sicilinin bozulması gibi durumlarla karşı karşıya kalmıyor. Düşük faizli ve uzun vade seçenekli Denizbank transfer kredisi ile aylık taksit tutarlarını düşürürken, çok daha uzun vade imkanından yararlanabiliyor.

Denizbank Transfer Kredisi Özellikleri

Emeklilere özel sunulan Denizbank transfer kredisi ile 36 aya varan vade seçeneklerinden yararlanabilirsiniz. Avantajlı faiz oranlarının uygulandığı transfer kredisinden yararlanabilmek için emekli maaşınızı Denizbank’tan alıyor olmanız gerekiyor. Denizbank emeklilere özel transfer kredisi kampanyasından yararlanabilmek için emekli maaşını Denizbank’tan alıyor olmanız veya Denizbank’a taşımanız gerekmektedir. Böylelikle tüm bankalara olan borçlarınızı Denizbank’ta toplayarak, uzun vadeli, düşük faiz oranlı ve düşük kredi taksit tutarlı hale getirebilirsiniz.

PTT'den Açıklama Geldi İşe Alımlar Başladı! Sene Sonuna Kadar KPSS Şartı Olmadan 55.000 Kişiye Memuriyet Verilecek! PTT'den Açıklama Geldi İşe Alımlar Başladı! Sene Sonuna Kadar KPSS Şartı Olmadan 55.000 Kişiye Memuriyet Verilecek!

Denizbank emeklilere özel transfer kredisinde 12 ay, 24 ay ve 36 ay vade alternatifleri sunuluyor. Ayrıca 36 aya kadar vade seçeneğiyle 10 bin TL’ye kadar kullanacağınız transfer kredisinde uygulanan kredi faizi 1.59% faiz oranında uygulanmaktadır.

Denizbank Transfer Kredisi Başvurusu İçin Gereken Belgeler

Denizbank emekliye özel transfer kredisi paketinden yararlanabilmek için size en yakın Denizbank şubelerine şahsen başvuru yapmalısınız. Denizbank emekliye özel transfer kredisi başvurusu için gereken evraklar ise yanınızda hazır bulunmalıdır. Transfer kredisinde gerekli olan evraklar;

  • Bireysel transfer kredisi başvuru formu,
  • Nüfus cüzdanı(Aslı ve fotokopisi),
  • Gelir belgesi,
  • Resmi fatura(son aya ait) veya yerleşim yeri belgesi(ikametgah belgesi) şeklindedir.