Nakit ihtiyacı olanlar artık başvuru şartı olmadan 7 gün 24 saat nakit çekim yapabiliyor. Denizbank, Garanti BBVA ve TEB tarafından başlatılan nakit avans kampanyasıyla onay beklemeden, anında acil nakit ihtiyaçları için nakit kullanım imkanı sunuyor. Üstelik herkesin bütçesine uygun taksitlendirme seçenekleriyle nakit avans kullanımı şimdi daha avantajlı! 3 büyük bankanın sunduğu avantajlı koşullardaki taksitli nakit avans kampanyalarının tüm detaylarıysa haberimizde!

Denizbank Taksitli Nakit Avans Kampanyası

Denizbank tarafından sunulan taksitli nakit avans kampanyası, Denizbank kredi kartı müşterilerine özeldir. Denizbank kredi kartı sahipleri, kredi kartlarına tanımlı olan kullanılabilir nakit avans limitine uygun şekilde tüm nakit ihtiyaçları için nakit çekim yapabiliyor. Üstelik Denizbank Mobil, Denizbank İnternet Şubesi ve Denizbank ATM’lerinden onay gerektirmeden 7 gün 24 saat her ihtiyaç duyulduğu anda taksitli nakit çekim yapılabiliyor.

Denizbank taksitli nakit avans ürününde 4 aydan 12 aya varan vade imkanından yararlanılabilmektedir. Kullanılabilir nakit avans limitine uygun olarak nakit çekim işlemleri taksitli olarak gerçekleştirilebilmektedir. Üstelik Denizbank taksitli nakit avansta tüm kullanımlarda sadece %1.80 faiz oranı uygulanıyor.

O Grubun İçinde Olan Vatandaşlar Son Model Araç Alırken 1 TL Bile ÖTV Ödemeyecek! Sadece Kısa Süre İçin Geçerli O Grubun İçinde Olan Vatandaşlar Son Model Araç Alırken 1 TL Bile ÖTV Ödemeyecek! Sadece Kısa Süre İçin Geçerli

Garanti BBVA Taksitli Nakit Avans Kampanyası

Garanti BBVA, Bonus kredi kartı müşterileri için 7 gün 24 saat tüm acil harcamaları için taksitli nakit avans desteği sunuyor. Bonus kredi kartında tanımlı olan kullanılabilir nakit avans limiti tutarına uygun olan tüm acil harcamalar için nakit kullanımı gerçekleştirilebiliyor. Üstelik başvuru gerektirmeden, 7 gün 24 saat Garanti BBVA mobil, internet şubesi veya ATM’lerinden de çekim yapılabiliyor. Mesai saati beklemeden, başvuru yapmadan kullanılabilen taksitli nakit avans ürününde 12 aya varan vade imkanından da yararlanılabiliyor.

Garanti BBVA taksitli nakit avans kampanyasında standart %1.80 faiz oranından yararlanılabiliyor. Garanti BBVA ATM’lerinden günlük 6.000 TL’ye kadar, Garanti BBVA Mobil ve Garanti BBVA İnternet Şubesi kanallarından yapılacak taksitli nakit avans kullanımlarında, kredi kartına tanımlı kullanılabilir nakit avans limitinin tamamı kullanılabilmektedir.

TEB Taksitli Nakit Avans Kampanyası

TEB Bonus kredi kartı müşterileri artık CEPTETEB Mobil veya CEPTETEB İnternet Şubesi kanallarından başvuru şartı olmadan %1.80 sabit faiz oranı üzerinden 12 ay vadeli nakit avans kullanımı gerçekleştirebiliyor. 5.000 TL limitli taksitli nakit avans kullanımında 1.80 faiz oranı ve 12 ay vadede ayda sadece 477.46 TL taksit ödemesi yapılır.