Denizbank'ın bu fırsatı ile yüzler gülmeyen başlıyor. Binlerce insan bu kampanyadan yararlanıyor.

Günümüzde artık hepimizin 2'şer 3'er tane kredi kartı var. Nakit harcamaların yavaş yavaş son bulduğu ve her şeyin kredi kartlarından halledildiği çağımızda, alışverişlerimizin büyük bir çoğunluğunu da internetten hallediyoruz ve bu platformlarda kredi kartlarımızı kullanıyoruz. Pandemi nedeniyle hayatımızın merkezinde yer almaya başlayan online alışveriş ile hepimiz alışverişlerimizi birkaç dakika içinde hallediyoruz. Teknoloji böylesine gelişmişken bu durumun bankacılığa yansımaması düşünülemezdi. İnternet bankacılığında büyük bir devrim yapan Denizbank, internet alışverişlerinde kullanılabilecek olan oldukça avantajlı bir kampanya sundu. İşte internet harcamalarınızın %50'sini karşılayan o Denizbank fırsatı!

Denizbank'ın Avantajlı Dünyası!

denizbank-11

Denizbank, vatandaşlarına sunduğu imkanları her geçen gün daha da zenginleştirmeye devam ediyor. Farklı kredi fırsatları veren Denizbank, vatandaşların yüzünü güldürmeye devam ediyor. Kredi kartı noktasında da ülkemizin en çok tercih edilen bankalarından biri olan Denizbank, müşterilerine 600 TL'ye varan yepyeni bir indirim fırsatı sunuyor. 

600 TL İndirim!

denizbankk

Denizbank Kredi Kartı'na başvuran vatandaşlar, 600 TL'ye varan indirim kazanıyor. Denizbank kendisine kredi kartı başvurusu yapan vatandaşlara yepyeni bir fırsat sunuyor. Denizbank'a kredi kartı başvurusu yapan ve başvurusu 2021 yılının ekim ayında; MobilDeniz, Mobil Web, Denizbank resmi internet sitesi, Denizbank Bonus ve Denizbank iletişim merkezi tarafından onaylanan vatandaşlar bu indirim fırsatından yararlanabiliyor. Kart başvurusunu ekim ayında yapanlar; ekim, kasım, aralık aylarında her ay 200 TL'ye varan indirim sonucu toplamda 600 TL'lik indirim kazanabiliyorlar. 

KREDİ PARA

Müşterilerin başvurdukları Denizbank Kredi Kartı onaylandıktan sonra bu üç ay içerisinde yapılan alışverişlerde yapılan alışverişlerin %50'lik bir kısmı (200 TL'ye kadar) Denizbank tarafından karşılanıyor.

Denizbank'ın bu fırsatından sadece yapılan internet alışverişlerinde yararlanılabiliniyor. Online olarak yaptığınız alışverişlerde, Denizbank Kredi Kartı kullanılarak yapılan alışverişlerin %50'sini Denizbank'ın karşılaması, yüzleri güldürüyor.

O Grubun İçinde Olan Vatandaşlar Son Model Araç Alırken 1 TL Bile ÖTV Ödemeyecek! Sadece Kısa Süre İçin Geçerli O Grubun İçinde Olan Vatandaşlar Son Model Araç Alırken 1 TL Bile ÖTV Ödemeyecek! Sadece Kısa Süre İçin Geçerli

Eğer siz de Denizbank Kredi Kartı başvurusu yapmak ve 600 TL indirim fırsatından yararlanmak isterseniz, hemen şimdi Denizbank resmi internet sitesinden, Denizbank Mobil uygulamasından ya da size en yakın Denizbank şubesinden başvuru işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Denizbank'ın avantajlarla dolu dünyasından yararlanmak ve sunulan büyük indirimlerden yararlanmak işte bu kadar kolay!