Online olarak sunulan bankacılık hizmetleri, yaşamlarımızı son derece kolaylaştıran teknolojik alt yapı olanakları. Banka şubelerine gitmek zorunda kalmadan, istediğimiz an ve istediğimiz yerden birçok bankacılık hizmetini, online olarak alabiliyoruz. Örneğin anında kredi olarak da adlandırılan, bankaların sunduğu çeşitli kredi ürünleri, çok acil nakit ihtiyaçları oluştuğunda anlık çözümler sunarak yaşamlarımızda önemli katma değerler oluşturuyor. Bankaların çeşitli kampanyalar aracılığıyla sunduğu, anında kredi seçeneklerinin en avantajlı olanlarını okuyucularımız inceledik.

Halkbank Hızlı Kredi

Halkbank tarafından sunulan Hızlı Kredi ürünü, banka müşterileri için önceden tanımlanmış kredi limiti çerçevesinde, anında hesabınıza geçen bir özelliğe sahip. Bunun yanında banka müşterisi olmayanlarda, Halkbank.com.tr üzerinden üye olmadan da yapabiliyor. Bankanın müşterileri Halkbank mobil uygulama, Bireysel internet şubesi, Dialog aracılığıyla kredi, başvurularını gerçekleştirebiliyor. Hızlı kredi ürünü süratli bir şekilde 10.000 TL üst limitli ve 36 ay vade seçenekli olarak sunuluyor. Hayat sigortası ürünüyle birlikte krediyi kullandığınızda uygulanan faiz oranı % 1,89 gibi çok uygun bir oranla sunuluyor. Hayat sigortası yaptırmak istemeyenler krediyi % 1,94 faiz oranıyla kullanabiliyor.

Denizbank Cebimde Kredi

Denizbank çok çeşitli kredi ürününü kullanıcılarına sunan bir banka. Bu ürünler arasında yer alan Cebimde Kredi ürünü, 55.000 TL üst limitli olarak sunuluyor. Kredi başvuru süreci ve yanıtlanma süresi son derece hızlandırılmış bir kredi türü. Banka müşterisi olanlar, krediye başvurduktan yaklaşık 10 dakika sonra kredilerini kullanmaya başlayabiliyor.

Akbank'lılar Migros'tan Yapacakları Alışverişler İçin Tam 300 TL Kazanıyor! Bankadan Açıklama Geldi Akbank'lılar Migros'tan Yapacakları Alışverişler İçin Tam 300 TL Kazanıyor! Bankadan Açıklama Geldi

Kısa mesaj göndererek başvurabildiğiniz kredi için, KREDIM T.C. kimlik numarası GG.AA.YYYY ( doğum tarihi ) formatına sahip bir kısa mesajı, 3280 numarasına göndermeniz gerekiyor. Gönderdiğiniz başvuru mesajının yanıtı 5 dakika içerisinde tarafınıza ulaşıyor. Kullanabileceğiniz kredi tutarı ve onayı, banka müşterileri tarafından mobil şube ya da internet şubesi aracılığıyla hemen kullanılabiliyor. Banka müşterisi olmayanlar, onayla birlikte şubelere başvuruyor. Kredinin 50.000 liralık bölümü için en uzun vade seçeneği 36 ay, 50.001 lira ve üzeri için 24 ay. Kredi % 2,72’ den başlayan faiz oranlarıyla, kredi notuna göre değişen faiz uygulamasına sahip.

Ziraat bankası Dijital Kredi

Ziraat Bankası Dijital Kredi ürünüyle, şubeye gitmeye gerek olmaksızın, anında kredi ihtiyaçlarına çözüm oluşturan bir ürüne sahip. Bankanın müşterilerine sunulan bu krediye, Bireysel internet şubesi ya da Ziraat Mobil aracılığıyla başvurabiliyor ve dakikalar sonra kullanmaya başlayabiliyorsunuz. 50.000 liraya kadar kredi tutarları için 36 ay, 50.001 ve 100.000 lira arasındaki tutarlar için 24 ay, 100.001 ve üzeri tutarlar için 12 ay vade seçeneği sunuluyor.