Denizbank'tan ev sahibi olmak isteyenlere müjdeli haber geldi. Hemen yararlanabilirsiniz!

Pandemi, bütün sektörleri etkiledi. Sağlık sektöründen gayrimenkul sektörüne kadar bütün alanlarda oldukça yüksek bir fiyat artışı var. Bu artışlar satılık gayrimenkul fiyatlarını neredeyse 2, 3 katına kadar arttırdı. Bu dönemde ev kiraları da alıp başını gitmiş durumda. Bu fiyat artışlarından bıkan ve artık kira ödemek yerine kendi evine sahip olmak isteyen vatandaşlar, kendi evlerini satın alabilmek için en uygun fırsatları arıyorlar. Eğer siz de kendinize uygun bir fırsat arıyor ve hayalini kurduğunuz evi artık satın almak istiyorsanız şimdi tam yerindesiniz. Denizbank, hem piyasadaki evlerin yarı fiyatına satışa çıkardığı evlerle hem de verdiği uygun konut kredisiyle vatandaşların yüzünü güldürmek için yola çıktı. Hemen şimdi siz de bu avantajlı fırsatlardan yararlanabilirsiniz. İşte detaylar!

Satılık Gayrimenkullere Talep Gün Geçtikçe Artıyor!

denizbankk

Denizbank, elindeki gayrimenkulleri yeni sahipleri ile buluşturabilmek için harekete geçti. Türkiye'nin dört bir yanından satışa çıkardığı gayrimenkulleri kendi resmi internet sitesinde satışa çıkaran Denizbank, bu evleri neredeyse piyasa değerinin yarısına satıyor. Kendi dilediğinize göre 2+1, 3+1, 4+1 seçebileceğiniz evler yeni alıcılarını bekliyor. Hiçbir zahmete girmeden, oturduğunuz yerden inceleyebileceğiniz ve bütün ayrıntılarıyla size sunulan gayrimenkuller sayesinde günlerce emlakçı gezmek mecburiyetinden kurtuluyorsunuz. 

Müşterilerine teklif verme özelliği de sunan Denizbank, ev almak isteyen vatandaşlara pazarlık yapabilme imkanı da sağlıyor. İncelediğiniz evlerin altındaki ''Teklif Ver'' butonuna basarak evi almak istediğiniz fiyatı yazabilir ve Denizbank'ın bu büyük fırsatından yararlanabilirsiniz.

Üniversiteye Başlayan Öğrencilerin İlgilendiriyor, O Kurumlar Geri Ödemesiz Her Ay 2650 TL Burs Verecek! Üniversiteye Başlayan Öğrencilerin İlgilendiriyor, O Kurumlar Geri Ödemesiz Her Ay 2650 TL Burs Verecek!

Denizbank'ın Konut Kredisi ile Ev Sahibi Olmayan Kalmasın!

KONUT KREDİSİ 1

Satışa çıkardığı gayrimenkullerle müşterilerini sevindiren Denizbank, bunun yanında verdiği konut kredisi ile de büyük bir fırsat sunuyor. Müşterilerine tam 100 bin TL tutarında konut kredisi veren Denizbank, ev sahibi olmak isteyenlere derin bir nefes aldırıyor. Tam 120 aya varan vade imkanı sunan Denizbank, %1,79'luk faiz oranıyla da görenleri şaşırtıyor. Geri ödeme noktasında da müşterilerini düşünen Denizbank, müşterilerinin gelir düzeyine göre bir ödeme planı çıkarıyor ve bu sayede geri ödeme dönemi bir çile olmaktan kurtuluyor.

Kredi başvurunuzu hemen şimdi Denizbank'ın resmi internet sitesinden yapabilirsiniz.