Ev sahibi olmak isteyenlere müjde Denizbank'tan geliyor. Denizbank, elindeki evleri piyasa fiyatının da altında satışa çıkartıyor!

Ev sahibi olmak, herkesin hayalini süslüyor. Ancak serbest piyasa şartlarına bir de pandemi koşulları eklenince ev fiyatları gitgide yükseliyor ve ev almak birçok kişi için hayal olarak kalmaya devam ediyor. Halk sağlığını korumak için getirilen yasaklar sebebiyle iş yerleri bir bir kapanıyor, sonuç olarak vatandaş iş ve gelir kaybına uğruyor; iş bulmak her geçen gün daha da zorlaşıyor.

Bu durumda birikimler erimeye başlıyor, ev alma hayali konut fiyatlarındaki artıştan dolayı ne yazık ki gerçekleşemiyor. Tam da bu noktada sevindiren haber Denizbank'tan geliyor. Denizbank, elindeki evleri son derece uygun fiyatlarla satışa çıkartıyor. Ayrıca kredi ile satın almak isteyenlere son derece avantajlı bir kredi sunuyor.

O Grubun İçinde Olan Vatandaşlar Son Model Araç Alırken 1 TL Bile ÖTV Ödemeyecek! Sadece Kısa Süre İçin Geçerli O Grubun İçinde Olan Vatandaşlar Son Model Araç Alırken 1 TL Bile ÖTV Ödemeyecek! Sadece Kısa Süre İçin Geçerli

Denizbank Elindeki Evleri Nasıl Satıyor?

denizbank şube

Denizbank icra yoluyla satış hakkını aldığı evleri, kendi internet sitesinde teklif usulüyle satıyor. Denizbank'ın portföyündeki bir evi almak için öncelikle evi seçmek ve ardından en yakın Denizbank şubesine giderek beğenilen evin numarası ile, evin satış fiyatının %3'ü oranında teminat yatırmak gerekiyor.

Teminat yatırdıktan sonra dekont numarası ile siteye giriş yaparak ev için teklif vermek gerekiyor. Bankanın belirlediği süre boyunca evler tekliflere açık kalıyor. Süre sonunda en yüksek teklifi veren kişi o gayrimenkulü alma şansı yakalıyor. Evi alacak kişinin yatırmış olduğu teminat satış bedelinden düşülürken, evi almaya hak kazanmayanların yatırdığı teminat bedelleri iade ediliyor.

Denizbank'ın Portföyündeki Evleri Satın Almanın Avantajları Nelerdir?

konut kredisi

Denizbank aynı zamanda kendi portföyündeki evlerden satın almak isteyenlere, avantajlı konut kredisi kullandırıyor. Deniz Mortgage, %1,68 faiz oranı ve 120 aya varan vade seçenekleriyle, ev almak isteyenlerin hayallerini gerçekleştiriyor. Denizbank tarafından satışa çıkartılan evler için Deniz Mortgage kullanıldığı taktirde, kredi kullanan kişi 1500 TL'lik ekspertiz ücretinden muaf oluyor.

Denizbank portföyündeki evleri satın almanın avantajı bunlarla da bitmiyor. Bankalar KDV mükellefi olmadığı için, ev satışlarında alıcılara KDV yükünü yansıtmıyor. Bu sebeple evler, piyasadaki muadillerinden çok daha uygun fiyatlarla satılmış oluyor. Bir de kredi kullanımlarında ekspertiz ücreti alınmayınca, bu fırsat ev sahibi olmak isteyenlerin yüzünü güldürüyor.