Bu Coinleri Almayanlar Çok Üzülecek, Yatırım Uzmanları x50 Yapma Potansiyeli Olan Coinleri Tek Tek Açıkladı! Bu Coinleri Almayanlar Çok Üzülecek, Yatırım Uzmanları x50 Yapma Potansiyeli Olan Coinleri Tek Tek Açıkladı!

Türkiye’de bazı bankalar sadece harcama sözü veren müşterilerine yüzlerce TL hediye ediyor. Bankacılık sektöründe mevcut olan ciddi rekabet, tüketicileri çekmeye yönelik olarak oldukça avantajlı kampanyaların düzenlenmesine neden oluyor. Denizbank’ta harcama sözü verene tam 300 TL değerinde Bonus kazandırıyor. Denizbank’ın 300 TL Bonus hediyesinden yararlanmak isteyenlerin yapması gerekenler haberimizde!

Denizbank Harcama Sözüne 300 TL Hediyesi

Denizbank, tüm müşterilerine sadece tek bir sözüyle anında 300 TL değerinde hediye ediyor. Kampanya kapsamında tüm Denizbank müşterileri aylık harcama taahhüdü vererek, anında 300 TL değerinde Bonus hediyesini alma hakkına sahip olabiliyor. Denizbank’ın 27.05.2022 ile 01.01.2119 tarihleri arasında geçerli olan kampanyasından 12 ay boyunca harcama sözü verene Denizbank müşterileri yararlanmaktadır.

Denizbank müşterileri 12 ay boyunca harcama sözü verdiklerinde anında 300 TL değerindeki Bonus hediyesi ilgili kartlarına tanımlanır. Kampanya kapsamında kazanacakları 300 TL değerindeki Bonus bakiyesini tüm Denizbank anlaşmalı üye işyerlerinde gerçekleştirecekleri her işlemde alt işlem limiti sınırı olmaksızın kullanabilme şansına sahip oluyor.

Denizbank Harcama Sözüne Bonus Hediye Kampanyası Koşulları

Denizbank’ın tüm müşterilerine sunduğu harcama sözüne 300 TL değerinde Bonus hediye kampanyasından faydalanabilmek için belirli şartların sağlanmış olması gerekiyor. Buna göre Denizbank’ın harcama sözü kampanyasından faydalanabilmek için mutlaka kart borcunun geçmişe dönük olarak her ay düzenli şekilde ödemesinin yapılmış olması gerekmektedir. Bunun yanı sıra Denizbank kredi kartına ilişkin herhangi bir gecikmede borcun bulunmuyor olması da gerekiyor. Kampanya kapsamında 300 TL hediye Bonus kazanabilmek için verilen 12 ay boyunca harcama taahhüdünün de mutlaka yerine getirilmesi gerekmektedir. Sözünüze Bonus kampanyası çerçevesinde harcama yapmanız gereken aylık taahhüt tutarı içerisinde ay boyunca yapacağınız taksitli işlemler, alışverişlerin yapıldığı ilk tarihte olan toplam harcama tutarı üzerinden değil, taksit tutarı üzerinden değerlendirmekte ve hesaba dahil edilmektedir.

Denizbank’ın harcama sözüne kampanyası kapsamında harcamayı taahhüt ettiğiniz günden sonraki ilk ekstre dönemi itibariyle kampanya taahhüt dönemi başlar. Bununla birlikte kampanyaya katılım sağlanan tarih ile ekstre kesim tarihi arasında 25 günden daha az bir süre bulunuyor ise, kampanya bir sonraki ekstre döneminde başlar.