Bankaya harcama sözü vererek anında yüzlerce TL kazanılabiliyor. Har bankanın farklı koşullarda uyguladığı harcama sözü kampanyalarında verilen hediye tutarı da değişiyor. Denizbank, 2022 yılında harcama sözü veren müşterilerine anında 300 TL veriyor. Denizbank’ın “Sözünüze Bonus” kampanyasıyla tüm kredi kartı müşterileri anında 300 TL değerinde Bonus kazanıyor. Peki Denizbank harcama sözü nasıl oluşturulur? Denizbank harcama sözü kampanyasından ne kadar kazanılır? İşte detaylar!

Denizbank Sözünüze Bonus Kampanyası

Denizbank tarafından düzenlenen yeni harcama sözü kampanyasıyla 300 TL’ye varan Bonus kazanılabiliyor. Banka tarafından duyurulan “Sözünüze Bonus” kampanyası ile 12 ay boyunca ayda belirlenen harcama tutarını karşılayan tüm kredi kartı müşterileri anında 300 TL kazanıyor.

Denizbank’ın 27.05.2022 ile 31.12.2023 tarihleri arasında geçerli olan kampanyasından tüm Denizbank Bonus Kart sahipleri yararlanabiliyor. Denizbank kredi kartı müşterileri kampanya tarihleri arasında ayda belirli tutarda harcama sözü vererek, anında 300 TL değerinde Bonus hediyesi kazanabiliyor.

Denizbank 300 TL Bonus Hediye Şartları

Bankanın duyurduğu “Sözünüze Bonus” kampanyasından yararlanabilmek için kredi kartı müşterileri vakit kaybetmeden harcama sözü oluşturuyor. Verilen harcama sözü kapsamında her ay kredi kartı ekstresinde belirtilen harcama sözü tutarının karşılanması gerekmektedir. 12 ay boyunca bu taahhüdün yerine getirilmesi gerekiyor.

PTT'den Açıklama Geldi İşe Alımlar Başladı! Sene Sonuna Kadar KPSS Şartı Olmadan 55.000 Kişiye Memuriyet Verilecek! PTT'den Açıklama Geldi İşe Alımlar Başladı! Sene Sonuna Kadar KPSS Şartı Olmadan 55.000 Kişiye Memuriyet Verilecek!

Kampanya kapsamında 12 aylık dönem içerisinde harcama sözü tutarını 2 ay üst üste yerine getirememe durumunda “Sözünüze Bonus” kampanyası sona ermektedir. Bu durumda ise tüketiciden kampanya koşullarını karşıladığı aya kadar olan kısım toplam 12 ay vadeden çıkartılır. Geriye kalan taahhüt aylarına denk gelen Bonus tutarı kredi kartından otomatik olarak alınır. Eğer kredi kartında yeterli Bonus bakiyesi bulunmuyor ise söz konusu tutar, bir sonraki ay kredi kartı ekstresine borç olarak yansıtılır.

Kampanya kredi kartı borcu ödemelerinin düzenli yapılmaması, gecikmeye girmesi veya kartın kullanıma kapatılması halinde de sona erdirilmektedir. Kampanya kapsamında verilecek harcama sözü tutarı, kredi kartı limitinin üzerinde olamaz. Ayrıca kampanya katılmak yani Denizbank harcama sözü oluşturmak için MobilDeniz uygulamasındaki ilgili kampanya ekranı kullanılabilir. Bunun dışında harcama sözü “denizbank.com.tr” web sitesi üzerindeki ilgili kampanya ekranından da verilebilmektedir.