Denizbank Bonus kart sahiplerini ilgilendiren yeni bir kampanyayı duyurdu. Kampanya kapsamında harcama sözü vererek 300 TL Bonus kazanma şansı yakalıyorsunuz. 31 Aralık 2022 tarihine kadar harcama sözü vererek, 12 ay boyunca Denizbank Bonus kredi kartından harcamalarınızı yapmanız halinde, 300 TL bonus kazanıyorsunuz. Kampanya kapsamında kazandığınız 300 TL Bonus bir seferde ve hemen olmak üzere, kartınıza yansıtılıyor.

Her ay harcama sözünüzü tamamladığınızda, o aylık bonus borcunuz düşülüyor. 12 Ay boyunca harcama sözünüzü yerine getirerek 300 TL Bonusu kazanmış oluyorsunuz. Denizbank Bonus sistemine dahil olan kredi kartlarını kullanıcılarına sunuyor. Bonus kredi kartlarının sürekli devam eden çeşitli kampanyalar aracılığıyla sunduğu avantajlara ilave olarak, Denizbank kendi müşterilerine 300 TL bonus kazanma şansı sunuyor.

Denizbank Harcama Sözüne 300 TL Bonus Kampanyası Özellikleri

Kampanyadan sadece Denizbank Bonus Bireysel kredi kartı sahipleri faydalanabiliyor. Asıl kart sahipleri harcama sözü veriyor ve sadece asıl kart sahiplerinin harcamaları geçerli oluyor. Net Kart sahipleri kampanyadan faydalanamıyor. Harcama sözü vererek anında 300 TL bonus kazanıyorsunuz. 300 TL Bonus kartınıza yükleniyor ve kullanabiliyorsunuz. 12 Ay boyunca her ay harcama sözü yerine geldiğinde, 300 TL olarak ödenmiş Bonus borcunuzda düşülüyor.

Kampanya dönemi boyunca bir ay harcama sözü yerine gelmezse, ertesi ay harcama sözünü tamamlamanız bekleniyor. Ancak 2 ay boyunca üst üste harcama sözü yerine gelmezse, kazandığınız Bonus kullanılmamışsa geri alınıyor. Kullanılmışsa, kalan harcama sözü aylarınız hesaplanarak, kredi kartınıza borç olarak yansıtılıyor.

Denizbank Harcama Sözüne 300 TL Bonus Kampanyasına Kimler Katılabiliyor?

Kampanyadan Denizbank Bonus Bireysel Kredi kartı sahipleri faydalanabiliyor. Met kart sahipleri ve ticari kredi kartı sahipleri kampanyaya katılamıyor. Ek Kart sahipleri de kampanyaya katılamıyor. Sadece asıl kart sahipleri katılabiliyor ve asıl kart sahiplerinin yaptığı harcama “harcama sözü” için geçerli oluyor.

Elektrik Faturanızda İsminiz Yazıyorsa En Yakın PTT Şubesine Gidin! Faturanızı 216 TL Daha Az Ödeyebilirsiniz! Elektrik Faturanızda İsminiz Yazıyorsa En Yakın PTT Şubesine Gidin! Faturanızı 216 TL Daha Az Ödeyebilirsiniz!

12 Ay boyunca yapmanız gereken harcama tutarının tamamlanması gerekiyor. 12 Ay süresince, üst üste iki defa olmamak kaydıyla, harcama sözünün yerine gelmediği aylar hesaplanıyor ve oluşan tutar kredi kartınıza borç olarak yansıtılıyor. Harcama sözü verdiğiniz zaman, 300 TL Bonus kullanım hazır bir şekilde hemen kredi kartınıza yansıtılıyor.