Kredi çekmek isteyenlere benzersiz fırsat: Denizbank faizleri indirdi, başvurana anında 50 bin TL veriyor!

Bu Coinleri Almayanlar Çok Üzülecek, Yatırım Uzmanları x50 Yapma Potansiyeli Olan Coinleri Tek Tek Açıkladı! Bu Coinleri Almayanlar Çok Üzülecek, Yatırım Uzmanları x50 Yapma Potansiyeli Olan Coinleri Tek Tek Açıkladı!

Artık herkes en az bir banka ile çalışıyor. Çünkü yasalar gereği SGK'lı çalışanların maaşı, herhangi bir bankada o kişi adına açılmış olan hesaba yatırılıyor. Bankada hesap açtıran herkes, bir şekilde kredi, kredi kartı, kredili mevduat hesabı gibi bankacılık ürünleriyle tanışıyor. Bu ürünlerin avantajını keşfeden kişiler, sık sık kullanmaya devam ediyor. Bankacılık ürünlerine talep artınca, bankalar arasında ciddi bir rekabet başlıyor.

Bu rekabet içerisinde fark yaratarak öne çıkmak isteyen bankalar da en çok tercih edilen bankacılık ürünleri üzerinden türlü kampanyalar düzenleyerek müşteri portföylerini genişletmeye çalışıyor. Bu kampanyaların başında ise düşük faiz ve uzun vade avantajı içeren ihtiyaç kredisi kampanyaları geliyor. Denizbank, bu kampanyaların öncüsü oluyor; sunduğu avantajlı krediyle müşterileri cezbediyor!

Denizbank'tan Anında Kullanabileceğiniz 50 Bin TL Kredi Geliyor!

denizbank-19

Denizbank'ın Cebimde Kredi kampanyası kapsamında faiz oranı %1,89 olarak belirleniyor. Vade süresi ise 36 aya kadar uzayabiliyor. Denizbank Cebimde Kredi kampanyası kapsamında kullanılabilecek maksimum kredi tutarı ise 55 bin TL oluyor. Denizbank bu kredi için kefil ya da belge istemiyor.

Bu koşullarda Denizbank'tan kullanacağınız 10 bin TL cebimde kredinin aylık taksit tutarı 12 ay vadede 961,23 TL, 24 ay vadede 544,90 TL, 36 ay vadede ise 409,41 TL oluyor. Bu avantajlı kredi sayesinde tüm nakit ihtiyaçlarınız anında sonlanıyor, size de bu rahatlığın keyfini sürmek kalıyor.

Bu Kredi İçin Bankaya Gitmenize Gerek Kalmıyor!

denizbank-15

Denizbank ihtiyaç kredisine SMS ile başvurulabiliyor. Başvuru için cep telefonunuzdan KREDİM yazarak T.C. Kimlik Numaranızı 3280'e göndermeniz yeterli oluyor. Başvurunuz hemen değerlendirmeye alınıp, 5 dakika içerisinde cevaplanıyor. Sonuç aynı şekilde SMS ile size bildiriliyor. Onaylanan kredinizi kullanabilmek içinse kimliğinizle birlikte en yakın Denizbank şubesine gitmeniz yeterli oluyor.

Şayet Denizbank interne bankacılığı şifreniz varsa, kredinizi kullanmak için şubeye bile gitmeniz gerekmiyor. Denizbank internet bankacılığı şifreniz ile ön onaylı ihtiyaç kredisi limitinizi hafta sonu dahil her gün saat 09.00 - 21.00 arasında internet bankacılığına giriş yaparak kullanmanız mümkün oluyor. Denizbank tüm ihtiyaçlarınız için en kolay çözümü sunuyor!