Tarımsal alanda bankaların sunduğu destekler, ülkemizde tarımı ve üreticileri desteklemek amacıyla sunuluyor. Denizbank bu alanda önemli destekler sağlayan bir bankacılık hizmeti anlayışına sahip. Denizbank tarafından üreticiler için özel olarak hazırlanmış Üretici Kart çiftçiler için pek çok avantajı bir arada barındırıyor. Tarım masraflarının karşılanması için kullanılan üretici kart, aynı zamanda vadesi hasat zamanına göre özel olarak düzenlenen bir özelliğe sahip.

Bu sayede tarımla uğraşan üreticilerin hasat ve satış dönemlerine kadar geri ödeme yapması gerekmeyen bir avantaj oluşturuyor. Tarımsal ürünlerin ekimi ve bakımı için gerekli tüm masrafların üretici kartla karşılanması ve yılda bir sefer hasat zamanında ödemesinin yapılması, çiftçiler için eşsiz bir avantaj sağlıyor.

Denizbank Üretici Kart Faizsiz Kredi

Üretici Kart sahibi çiftçiler için hazırlanmış son kampanya, 3 yıl vadeli olarak kullanılabilecek ve sıfır faiz avantajına sahip bir finansman desteği sağlıyor. Üretici kart sahibi çiftçiler, gübre ihtiyaçlarını karşılamak için, karta paralel olarak sunulan Gübretaks kredisi kullanarak masraflarını karşılayabiliyor. Gübretaks ürünü kullanan üretici kart sahibi çiftçiler, ister hasatlarına vadelendirdikleri geri ödeme seçeneğinden faydalanabiliyor. İsterlerse 3 yıl vadeli olarak geri ödeme gerçekleştiriyor. Her iki durumda da gübre ihtiyacı için kullanılan Gübretaks kredisi sıfır faizle kullanılıyor. Üreticilerin gelir dönemleri, olağan ekonominin aylık düzenine göre işlemiyor.

Çiftçilere, Üreticilere Özel Kredi ve Üretici Kart Seçeneği

Bir üretici yılda bir defa hasat zamanı olmak üzere gelir elde ediyor. Bu durum, aylık geri ödeme seçenekli olarak kullanılan kredi finansman ürünlerinin, çiftçiler için anlamsız olmasına neden oluyor. Bu anlamda Denizbank, Hasat vadeli kredi finansman ürünleriyle, üreticilere eşsiz destekler sağlıyor.

Garanti BBVA Müşterileri Geri Ödemesiz 1.000 TL Alacak! Tek Yapmanız Gereken TC Kimliğinizle Başvurmak! Garanti BBVA Müşterileri Geri Ödemesiz 1.000 TL Alacak! Tek Yapmanız Gereken TC Kimliğinizle Başvurmak!

Üretici kart çiftçiler için sağlanan önemli bir ürün. Hemen tüm üretici finansman destekleri bu kart altında sunuluyor. Yılda bir defa ve üreticinin hasat durumuna göre belirlenmiş tarihte geri ödeme yapılan üretici kart, aynı zamanda hazırlanan çeşitli avantajlı kampanyalarla, çiftçilerin tüm tarımsal masraflarına destek oluyor. Gübretaks kredisi ile Denizbank anlaşmalı kuruluşlardan karşılanan gübre ihtiyaçları, 3 yıla kadar vade seçeneği ve sıfır faiz olanağıyla sunuluyor. Üretici isterse yine Gübretaks kredisinin geri ödemelerini hasat dönemine göre de belirleyebiliyor.