Yapı Kredi Müşterilerinin Dikkatine! Evinize Su, Elektrik, Doğalgaz Faturası Geliyorsa Hemen 150 TL Alabilirsiniz Yapı Kredi Müşterilerinin Dikkatine! Evinize Su, Elektrik, Doğalgaz Faturası Geliyorsa Hemen 150 TL Alabilirsiniz

Piyasalarda yaşanan ciddi artışları yakalamakta zorlandığınız bu dönemde acil nakit ihtiyaçlarınız için bankalardan finansman desteği alabilirsiniz. Pandemi dönemi boyunca vatandaşların bankalara olan rağbeti ciddi bir artış yaşadı. Maddi sıkışıklık içerisine giren vatandaşlar için bankalar tarafından sunulan avantajlı ihtiyaç kredisi ürünleri bulunuyor. Bankaların ihtiyaç kredisi ürünlerine başvuruda bulunarak, nakit ihtiyaçlarınızı çok uygun koşullarda karşılayabilirsiniz.

Denizbank PTT İhtiyaç Kredisi Kampanyası

Denizbank, PTT ile gerçekleştirdiği protokol kapsamında tüm vatandaşlara çok uygun koşullarda ihtiyaç kredisi sunuyor. Acil nakit ihtiyacı olan vatandaşlar PTT şubeleri aracılığıyla Denizbank PTT ihtiyaç kredisi kampanyasından faydalanabiliyor. Türkiye’nin tüm şehirlerinde şubeleri bulunan PTT ile Denizbank arasındaki ihtiyaç kredisi kampanyası sayesinde acil nakit ihtiyaçlarınızı çok uygun koşullarda karşılayabilirsiniz.

Denizbank ve PTT tarafından ortaklaşa düzenlenen ihtiyaç kredisine başvuruda bulunmak için PTT şubelerine gidebilirsiniz. Size en yakın PTT şubelerine giderek, şahsen başvuruda bulunabilir ve Denizbank PTT ihtiyaç kredisi kullanabilirsiniz.

Denizbank PTT ihtiyaç Kredisi Koşulları

Denizbank ve PTT arasında düzenlenen ihtiyaç kredisi kampanyası sadece emeklilere özeldir. Emekli maaşını PTT’den alan tüm emekliler, PTT şubelerinden Denizbank PTT ihtiyaç kredisi ürününe başvuruda bulunabiliyor. Emekli maaşını PTT’den alanlar 2.000 TL ile 36.000 TL arasındaki acil nakit ihtiyaçları için Denizbank PTT ihtiyaç kredisini kullanabiliyor.

Denizbank PTT ihtiyaç kredisi ürününde 36 ay vade imkanının yanı sıra %1.59’dan başlayan kredi faiz oranlarından da faydalanabiliyorsunuz. İhtiyaç kredisi kampanyası kapsamında uygulanan faiz oranları tutara göre değişmektedir. Bu çerçevede uygulanan faiz oranları;

  • 2.000 TL ile 5.000 TL arası için %1.89,
  • 5.001 TL ile 10.000 TL arası için %1.69,
  • 10.001 TL ile 36.000 TL arası için %1.59,

Şeklindedir.

PTT Denizbank ihtiyaç kredisi kampanyasından emekli müşteriler yararlanabiliyor. PTT kredi başvurusunda 80 yaş sınırı bulunuyor. Bu çerçevede de kredi başvurusunda bulunan emeklinin yaşı ve seçeceği kredi vade süresinin 80 yılı geçmemesi gerekiyor. Bu çerçevede örneğin 79 yaşında olan bir vatandaş bu ihtiyaç kredisinden en fazla 1 yıl vadeli kredi kullanımı gerçekleştirebilir.