Şubeye gitmeden kredi çekme kolaylığıyla tüm acil nakit ihtiyaçlarınız için anında kredi kullanabilirsiniz. Bankaların dijital kanallarından ihtiyaç doğrultusunda krediye başvurabilir ve onaylanan kredinizi anında kullanabilirsiniz. Dakikalar içerisinde onaylanan ihtiyaç kredileriyle acil nakit ihtiyaçlarınız ciddi bir soruna dönüşmüyor.

Denizbank Cebimdeki Kredi Kampanyası

Denizbank, ihtiyaç kredisi başvurularınızı 5 dakika içerisinde değerlendiriyor ve onaylanan başvurularda kredi limitini Vadesiz TL hesabına anında aktarıyor. Denizbank Cebimdeki Kredi kampanyası kapsamında 5 dakika içerisinde acil nakit ihtiyaçlarınız için ihtiyaç kredisi kullanma kolaylığından faydalanabilirsiniz.

Denizbank Cebimdeki Kredi kampanyasıyla şubeye gitmenize veya sayfalarca evrakla uğraşmanıza gerek kalmıyor. Dijital bankacılık kanallarından krediye başvuru yapabiliyor ve 5 dakikada onaylanan kredinizi anında kullanmaya başlayabiliyorsunuz.

Denizbank Cebimdeki Kredi 36 Ay Vade İmkanı

Denizbank, anında kredi ürünüyle her acil nakit ihtiyacınız oluştuğunda size yardımcı oluyor. Denizbank dijital bankacılık kanallarından başvuruları alıyor ve onaylanan krediyi şubeye gitmenize gerek kalmadan hesabınıza aktarıyor. Denizbank Cebimdeki Kredi kampanyasından 55.000 TL’ye kadar olan acil nakit ihtiyaçlarınız için faydalanabiliyorsunuz.

Elektrik Faturanızda İsminiz Yazıyorsa En Yakın PTT Şubesine Gidin! Faturanızı 216 TL Daha Az Ödeyebilirsiniz! Elektrik Faturanızda İsminiz Yazıyorsa En Yakın PTT Şubesine Gidin! Faturanızı 216 TL Daha Az Ödeyebilirsiniz!

Üstelik Denizbank’ın ihtiyaç kredisinde 36 aya varan vade imkanından faydalanarak, çok daha uygun taksit tutarlarıyla geri ödeme yapabiliyorsunuz. Size özel ödeme planı seçeneklerinin yer aldığı anında kredide aylık yalnızca %2.47 faiz oranı uygulanıyor.

Denizbank’tan yapacağınız 10.000 TL anında kredi kullanımında 36 ay vade ve %2.47 faiz oranı üzerinden aylık 455.58 TL taksit ödemelerinden faydalanabilirsiniz.

Denizbank SMS ile İhtiyaç Kredisi Başvurusu

Denizbank Cebimdeki Kredi kampanyasına SMS ile başvuru yapabilirsiniz. SMS ile kredi başvurusu için “KREDİM” yazarak, “T.C. Kimlik Numaranızı” ve “Doğum Tarihinizi(GG/AA/YYYY)” aralarında bir boşluk olacak şekilde yazıp, “3280” numarasına SMS göndermelisiniz.

SMS ile yapacağınız ihtiyaç kredisi başvurunuz anında değerlendirilir ve 5 dakika içerisinde sonuçlandırılır. Onaylanan kredi başvurunuzda tanımlanan kredi limiti, Denizbank Vadesiz TL hesabınıza anında aktarılır ve kullanıma hazır olur. Böylelikle şubeye gitmek zorunda kalmadan nerede olursa olsun acil harcamalarınız için Denizbank’tan nakit desteğini uygun koşullarda ve kolayca alabilirsiniz.