Çağımızda kaliteli eğitim alabilmek en önemli konulardan biri haline gelmiş durumda. Bu çerçevede öğrenciler, çeşitli kursalar, yurtdışı eğitim seçenekleri ve benzeri birçok yola başvuruyor. Ancak tüm bunlar için ilave harcamaların yapılması gerekiyor ve öğrenci durumunda olan bu kişiler için yüksek boyutlu bu harcamalar sorunlar oluşturuyor. Denizbank bu kapsamda sağladığı kredi finansman desteğiyle, daha kaliteli bir eğitim alabilmenizi sağlamaya çalışıyor. 

Denizbank Eğitim Kredisi, kurs ücreti, özel okul masrafı, özel üniversite masrafı ve benzeri olmak üzere, eğitim alanında yapılan harcamalar için 55.000 TL üst limitli kredi finansman desteği sağlıyor. Yasal olarak 50.000 TL’ ye kadar olan krediler için en üst vade sınırı olan 36 ay vade seçeneği, bulunuyor. Ancak 50.001 TL ve üzeri kredilerde yasal vade süresi en fazla 24 ay olabiliyor. 

Denizbank Eğitim Kredisi Özellikleri

Denizbank tarafından sunulan eğitim kredisi için, gelir belgesi talep ediliyor. 55.000 TL Üst limite sahip olan kredi finansman desteği, 36 ay vade seçeneğiyle sunuluyor. Kredi % 2,54 faiz oranıyla öğrencilere sunuluyor. Kurs ücretleri, özel okul ödemeleri, özel üniversite ödemeleri gibi, eğitimin her alanında yapılan harcamalar için bu finansman desteğinden faydalanabiliyorsunuz. 

Başvuru sırasında öğrenci kabul belgesi, yerleşim belgesi veya son aya ait bir fatura örneği, gelir belgesi ve T.C. kimlik kartının yanınızda olması gerekiyor. Eğitim Kredisi başvuruları, tüm Denizbank şubeleri aracılığıyla hemen yapılabiliyor. Şubelerden yapılan başvurular hem süratle alınıyor, hem de yanıtları süratle veriliyor. Başvurunuzu yaptığınız gün eğitim kredisini kullanmaya başlayabiliyorsunuz. 

Denizbank Eğitim Kredisi Kimlere Veriliyor?

Koşulları yerine getiren tüm öğrenciler ile velileri, Denizbank Eğitim Kredisi avantajlarından faydalanabiliyor. Kredi en yüksek 55.000 TL olacak şekilde kullanılabiliyor. Kredinin kullanım alanının mutlaka eğitim olması gerekiyor. Bu sebeple başvuru sırasında eğitime dayalı kullanımı kanıtlayan belgeler talep ediliyor. 

Elektrik Faturanızda İsminiz Yazıyorsa En Yakın PTT Şubesine Gidin! Faturanızı 216 TL Daha Az Ödeyebilirsiniz! Elektrik Faturanızda İsminiz Yazıyorsa En Yakın PTT Şubesine Gidin! Faturanızı 216 TL Daha Az Ödeyebilirsiniz!

Kredi için kefil ya da teminat gerekmiyor. Başvuru sahibinin kredi notu en önemli kıstas olarak ele alınıyor. Kredi notu yüksek olan kişiler için, kredi kullanımı aynı gün içerisinde oluyor. Hızlı başvuru ve Hızlı sonuç konusunda bu kredi için özel bir uygulama mevcut.