Nakite ihtiyacı olanlara müjde: Denizbank, QNB Finansbank ve Ziraat Bankası başvurana 50 bin TL kredi veriyor!

İhtiyaçlar bitmek tükenmek bilmiyor. Ancak covid 19 salgınının da etkisiyle ekonomi her geçen gün biraz daha zayıflıyor ve vatandaşın alım gücü düşüyor. Birçok ihtiyacı için anında nakit sağlayamayan vatandaş ise banka kredilerine başvuruyor. Kredilere talebin artışı, bankalar arasında ciddi bir rekabet başlamasına sebep oluyor. Bu rekabet ortamında bir adım öne çıkmak isteyen bankalar, müşterilerine türlü fırsatlar sunuyor. Kampanya ve promosyonlarla öne çıkan bankalar arasında QNB Finansbank, Denizbank ve Ziraat Bankası da yer alıyor.

Ziraat Bakası İhtiyaç Kredisi

ziraat

Ziraat Bankası, yılların tecrübesiyle müşterilerini nasıl memnun edeceğini biliyor; %1,59 faiz oranı ve 36 aya varan vade seçenekleriyle görülmemiş bir kredi fırsatı sunuyor. Bu koşullarda Ziraat Bankası’ndan kullanacağınız 50 bin TL ihtiyaç kredisinin aylık taksitleri 1.932,78 TL oluyor.

Ziraat Bankası ihtiyaç kredisine tüm Ziraat Bankası şubelerinden, atmlerden, Ziraat Bankası resmi web sitesinden, internet bankacılığı veya mobil uygulama üzerinden ve de telefon bankacılığı aracılığıyla başvurulabiliyor. Online kanallardan yapılan başvurular için mesai saatlerini beklemek gerekmiyor. Yapılan başvuru hemen değerlendirmeye alınıyor ve onaylanan kredi tutarı anında hesabınıza yatıyor.

QNB Finansbank İhtiyaç Kredisi

qnb-2

Her türlü ihtiyacınıza bir destek de QNB Finansbank’tan geliyor. QNB Finansbank, %1,34, %1,69 ve %1,94 şeklinde değişen faiz oranları ve 36 aya varan vade süresi ile son derece efektif bir kredi imkanı sunuyor. Bu avantajların yanı sıra 3 ay erteleme şansı da tanıyan QNB Finansbank, ertelemeli kredi için faiz oranlarını %1,39, %1,72 ve %2,17 şeklinde belirliyor. QNB Finansbank faiz oranları, müşterinin ödeme performansına göre değişkenlik gösteriyor.

PTT'den Açıklama Geldi İşe Alımlar Başladı! Sene Sonuna Kadar KPSS Şartı Olmadan 55.000 Kişiye Memuriyet Verilecek! PTT'den Açıklama Geldi İşe Alımlar Başladı! Sene Sonuna Kadar KPSS Şartı Olmadan 55.000 Kişiye Memuriyet Verilecek!

%1,34 faiz oranı ve 36 ay vade ile QNB Finansbank’tan kullanacağınız 50 bin TL kredinin toplam geri ödeme tutarı 66.250,64 TL, aylık taksitleri ise 1.840,29 TL oluyor. QNB Finansbank ihtiyaç kredisine tüm şube ve atmlerden, internet bankacılığından, mobil uygulama üzerinden ve telefon bankacılığı aracılığıyla başvurulabiliyor. Onaylanan kredi tutarı anında hesabınıza yatıyor.

Denizbank İhtiyaç Kredisi

denizbank 2-1

Nakit ihtiyacı olanlara bir müjde de Denizbank’tan geliyor. Denizbank, %1,89 faiz oranı ve 36 aya varan vade seçenekleriyle ilaç gibi bir kredi sunuyor. Bu koşullarda Denizbank’tan kullanacağınız 50 bin TL ihtiyaç kredisinin toplam geri ödeme tutarı 73.694,19 TL, aylık taksitleri ise 2.047,06 TL oluyor.

Denizbank ihtiyaç kredisine tüm Denizbank şubelerinden, internet bankacılığından ve mobil uygulama üzerinden başvurulabiliyor. Kredi başvurunuz hemen değerlendirmeye alınıyor ve olumlu sonuçlanması halinde onaylanan kredi tutarınız anında hesabınıza yatıyor.