Denizbank, nakit ihtiyacı olanların yüzünü güldürüyor! Uygun faiz oranları ve vade seçenekleriyle Denizbank, kredi çekmek isteyenlerin öncelikli adresi oluyor.

Pandemi koşulları, nakit ihtiyaçlarını arttırdı. Şu an içerisinde bulunduğumuz normalleşme çabaları ise gelir gider dengesinde farklılıklar yarattı. Özellikle de okulların açılmasıyla birlikte, giyim harcamaları, kırtasiye ihtiyaçları derken vatandaş kredi çekmek için banka kapılarını aşındırdı.

Bugünlerde kredi çekmek isteyenlere en büyük destek Denizbank'tan geldi. Denizbank, uygun faiz imkanı ve uzun vade seçenekleriyle eşsiz bir kredi sundu. Denizbank'ın ihtiyaç kredisi, nakite sıkışanlar için umut ışığı oldu.

Cüzdanında ING Kartı Taşıyanların Dikkatine, 31 Mart Tarihine Kadar Başvuru Yaparsanız Anında İndirim Kazanacaksınız! Cüzdanında ING Kartı Taşıyanların Dikkatine, 31 Mart Tarihine Kadar Başvuru Yaparsanız Anında İndirim Kazanacaksınız!

Denizbank İhtiyaç Kredisi Nedir?

denizbank

Denizbank, %1,90 faiz oranı ve 36 aya varan vade imkanı ile nakit desteği veriyor. Üst limiti 200 bin TL'yi bulan Denizbank İhtiyaç Kredisi, uygun geri ödeme koşullarıyla kredi kullanıcılarının bütçesini yormuyor. Online kanallardan başvurulabilmesi sebebiyle, anında kullanılabiliyor, bu sayede nakit ihtiyaçlarına en hızlı cevap veren bankaların başında Denizbank geliyor.

Denizbank'ın sunduğu ihtiyaç kredisi kapsamında %1,90 oranındaki faiz, kredi notu 1850 ve üzerindeki müşteriler için geçerli olurken, kullanılan kredi üzerinden kredi tahsis ücreti ve yıllık sigorta primleri kesiliyor. Tahsis ücreti, bir defaya mahsus olup, kredi tutarının %5'i oranında alınıyor.

Denizbank İhtiyaç Kredisinin Koşulları Nelerdir?

denizbank şube

Sigorta primleri ise, 10 bin TL tutarındaki kredi için 12 ay vadede 89,93 TL, 24 ay vadede 132,10 TL ve 36 ay vadede 185,43 TL şeklinde belirleniyor. Bu rakamlar, kredi kullanıcısının 35 yaşında olduğu hesaplanarak belirtiliyor. Sigorta primleri, kredi kullanan kişinin yaşına göre değişkenlik gösteriyor.

Denizbank'ın nakit ihtiyacı olanlara destek vermek amacıyla başlattığı %1,90 faiz oranı ve 36 aya varan vade süreli Kredi Kampanyası kapsamında kullanılacak 10 bin TL kredi için aylık taksitler, 12 ay vadede 951,41 TL, 24 ay vadede 534,72 TL ve 36 ay vadede 398,66 TL oluyor.

Denizbank İhtiyaç Kredisine Nasıl Başvurulur?

denizbank-2

Denizbank ihtiyaç kredisine, Denizbank internet bankacılığı üzerinden, Deniz mobil bankacılık uygulaması ile ve en yakın Denizbank şubesine giderek başvurulabiliyor. Anında değerlendirmeye alınan kredinize kısa sürede onay geliyor. Onaylanan krediniz, internet bankacılığı veya mobil bankacılık üzerinden başvurmuş olmanız halinde anında Denizbank vadesiz mevduat hesabınıza yatırılıyor. Kredi başvurunuzu şubeden yapmış olmanız halindeyse dilerseniz nakit olarak size teslim ediliyor. Size de nakit ihtiyaçlarınızı gidermenin keyfini sürmek kalıyor.