Emeklilerin nakit ihtiyaçlarına kesin çözüm Denizbank, TEB ve Ziraat Bankası'ndan geliyor: Başvuran herkesin parası anında hesaba yatıyor!

Maddi koşullar her geçen gün hepimiz için daha zor hale geliyor. Ancak bu durumdan en çok etkilenen gruplardan biri de emekliler oluyor. Emekli maaşıyla geçinmeye çalışan aileler, aniden doğan nakit ihtiyaçlarını gidermek için banka kredilerine başvuruyor, bu da bankalar arasındaki rekabeti güçlendiriyor.

Bu rekabet ortamından sıyrılarak ön plana çıkmak isteyen bankalar, emeklilere özel olarak hazırladıkları düşük faiz ve uzun vade avantajlı kredileri ile müşteri portföylerini genişletmeye devam ediyor. O bankaların başında ise Denizbank, TEB ve Ziraat Bankası yer alıyor.

Denizbank Emeklilere Özel İhtiyaç Kredisi

denizbank-11

Emeklilerin yüzünü güldüren kredi Denizbank'tan geliyor. Denizbank %1,70 faiz oranı ve 24 aya varan vadelerle emeklilere özel bir kredi fırsatı sunuyor. Kredinin üst limiti 10 bin TL olarak belirlenirken, maksimum vade süresi de 24 ay oluyor. Bu koşullarda Denizbank'tan kullanacağınız 10 bin TL kredinin toplam geri ödeme tutarı 12.747 TL, aylık taksitleri ise 531 TL oluyor. Bu krediye başvurmak için en yakın Denizbank şubesine gitmek veya FIRSAT yazıp 3280’e SMS göndermek yeterli oluyor. Onaylanan kredi tutarı anında hesabınıza yatıyor.

TEB Emeklilere Özel İhtiyaç Kredisi

teb-5

Cüzdanında ING Kartı Taşıyanların Dikkatine, 31 Mart Tarihine Kadar Başvuru Yaparsanız Anında İndirim Kazanacaksınız! Cüzdanında ING Kartı Taşıyanların Dikkatine, 31 Mart Tarihine Kadar Başvuru Yaparsanız Anında İndirim Kazanacaksınız!

Emeklilerin nakit ihtiyaçlarına en iyi çözüm TEB'den geliyor. TEB, %1,63 faiz oranı ve 36 aya varan vade seçenekleriyle benzersiz bir kredi imkanı sunuyor. TEB'in emeklilere sunduğu bu özel kredinin üst limiti 20 bin TL şeklinde belirleniyor. Maksimum vade süresi ise 36 ay oluyor. TEB'in emeklilere özel kredi kampanyası kapsamında %1,63 faiz oranı ve 36 ay vade ile kullanacağınız 10 bin TL kredinin toplam geri ödeme tutarı 13.915,99 TL, aylık taksitleri ise 386,56 TL oluyor.

Ziraat Bankası Emeklilere Özel İhtiyaç Kredisi

ziraata 1

Emeklilerin tüm maddi dertlerine derman olacak bir ihtiyaç kredisi fırsatı da Ziraat Bankası'ndan geliyor. Ziraat Bankası %1,63 faiz oranı ve 36 aya varan vade süresiyle son derece avantajlı bir kredi fırsatı sunuyor. Bu koşullarda Ziraat Bankası'ndan kullanacağınız 10 bin TL emeklilere özel ihtiyaç kredisinin aylık ödemeleri 389,56 TL oluyor. Ziraat Bankası sayesinde emeklilerin yüzü gülüyor, çözülmeyen dertleri kalmıyor!