Garanti BBVA Müşterileri Geri Ödemesiz 1.000 TL Alacak! Tek Yapmanız Gereken TC Kimliğinizle Başvurmak! Garanti BBVA Müşterileri Geri Ödemesiz 1.000 TL Alacak! Tek Yapmanız Gereken TC Kimliğinizle Başvurmak!

Bankalara olan borçlarınızı ödemekte zorlanan ve kredi siciliniz olumsuz şekilde etkilenenler için büyük müjde! Denizbank Transfer Kredisi paketi ile diğer bankalara olan borçlarınızdan kurtularak, kredi sicilinizi düzene sokmanıza yardımcı oluyor. Üstelik Denizbank transfer kredisinde düşük faiz, uzun vade ve uygun geri ödeme koşulları bulunuyor. Denizbank transfer kredisi faiz oranları nedir? Denizbank transfer kredisi kaç vade? Denizbank transfer kredisinden kimler yararlanabilir?

Denizbank Transfer Kredisiyle Nefes Alın

Diğer bankalara olan borçlarınız nedeniyle ekonomik olarak sıkıştıysanız sizde hemen Denizbank transfer kredisine başvurabilirsiniz. Denizbank transfer kredisi ile tüm diğer bankalara olan kredi borçlarınızı kapatarak, tek bir banka çatısı altıda bir aya toplayabilirsiniz. Tek taksit ödemesi, uzun vade desteği ve düşük faiz oranıyla borçlarınızı düzene sokarak, rahat bir nefes alabilirsiniz.

Denizbank Borç Transfer Kredisi Özellikleri

Denizbank borç transfer kredisinden yararlanabilmek için Denizbank maaş müşterisi olmanız gerekiyor. Maaşını Denizbank’tan alan vatandaşlar, diğer bankalara olan borçları için Denizbank’tan borç transfer kredisi kullanabiliyor. Üstelik kendisine özel koşullar sağlayan borç transfer kredisi/ihtiyaç kredisi ile daha uygun geri ödeme koşullarından yararlanabiliyor.


Denizbank borç transfer kredisinde 12 ay, 24 ay ve 36 ay vade seçenekleri tüketicileri bekliyor. Denizbank borç transfer kredisinde müşterilere 100 bin TL’ye varan kredi limiti tanımlanıyor. Diğer bankalara olan kredi borçlarınızdan uygun koşullarda borç transfer kredisiyle kurtulmak istiyorsanız Denizbank borç transfer kredisi tam size göre! Denizbank borç transfer kredisinde;

  • 10 bin TL kredide 12 ay vade ve 1.82% faiz oranı,
  • 10 bin TL kredide 24 ay ve 36 ay vade içi 1.92% faiz oranı,

Uygulanıyor. Denizbank borç transfer kredisinden diğer bankalara olan borçlarınızda 100 bin TL’ye kadar kredi limitinden yararlanabilirsiniz.

Denizbank Borç Transfer Kredisi Başvurusu

Diğer bankalara olan borçlarınızı Denizbank’ın borç transfer kredisiyle tek çatı altında toplamak istiyorsanız, size en yakın Denizbank şubesine şahsen başvuruda bulunabilirsiniz. Diğer bankalara olan borçlarınızın ödenmesi sürecinde bazı bankalarda Denizbank tarafından iletişim sağlanırken, bazı bankalar için borçlu olduğunuz bankayla iletişime şahsen geçmeniz gerekmektedir.